Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 10:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 970 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 65  Další
 Foceno na silnicích 
Autor Zpráva
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
nejsem si jisty jestli to patri sem nebo do "zajimavych obrazku" ale par fotek jednoho z nasich kolinskych trojcat

(kliknutim na fotografii se otevre cela galerie)


Obrázek

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


9.4.10, 08:52
Profil
Příspěvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 18.11.08, 22:10
Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Zařadil jsi to dobře... je to celkem jedno.


9.4.10, 08:58
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Hele to je zajimavej projekt, to tam s tema malejma zmŗdama i takhle blbnete? Nebo to je neci domaci ukol?

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


9.4.10, 09:28
Profil ICQ YIM
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
Viky > to byla zakazka pro jednu dilnu aby nam udelali nejaky propagacni vuz, no a tahkle to dopadlo, jeste tam chybi fotky zezadu na kterych je 107" plazmovy televizor, pod autem jsou cervene neony a mlhostroj ovladany na DO

cena vozu i s upravou se pohybuje kolem 1 milionu Kc

sice to na fotce je napajene pomoci prodluzky ale auto ma vlastni 220V menic takze televizor dokaze fungovat i bez externiho elektrickeho proudu

Obrázek

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


9.4.10, 09:46
Profil

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
A pak si stěžujou že nemají prachy když je cpou do takových volovin.


9.4.10, 12:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
Obrázek

Obrázek


10.4.10, 15:40
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Tenhle pičkup je oblepený černou fólií...no myslím, že jednodušší než vystřihování na míru by bylo ho vyvařit a nalakovat.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


10.4.10, 16:04
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
Fakt je to folie?

Není to třeba lepší než lak?


10.4.10, 16:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Mám takový pocit, že pičkup je z německa, ale krk bych za to nedal.

Lepší...no záleží, jak pečlivě je udělaná. Možná bude mít vyšší odolnost proti mechanickému poškození, ale bál bych se stálobarevnosti a odlepování...

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


10.4.10, 16:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
tak tady je http://www.skoda-motorsport.de/seite9/seite9_3.htm


10.4.10, 17:18
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
matt-schwarze Industriefolie

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


10.4.10, 17:34
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
ten tpca je hroznej

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


10.4.10, 21:30
Profil ICQ
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
Ondras83 . jo je ale kdyz se nekde objevi tak si ho hned vsichni foti

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


10.4.10, 21:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
to věřim...kvůli tomuhle sem měl choutky poladit warana, jenže pak ho fotr prodal :roll:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


10.4.10, 21:49
Profil ICQ

Registrován: 29.1.10, 18:36
Příspěvky: 521
Příspěvek 
gokralik píše:
Mám takový pocit, že pičkup je z německa, ale krk bych za to nedal.

Lepší...no záleží, jak pečlivě je udělaná. Možná bude mít vyšší odolnost proti mechanickému poškození, ale bál bych se stálobarevnosti a odlepování...


folia je much better. olupovanie nehrozí, tieto veci sú ošéfované. jediná nevýhoda, že to treba vedieť a je to imho aj trochu zložitejšie ako lak.

Citace:
Tenhle pičkup je oblepený černou fólií...no myslím, že jednodušší než vystřihování na míru by bylo ho vyvařit a nalakovat.


vystrihovanie nehrozí, odreže sa falát folie s presahmi, fólia sa nahrieva a postupne lepí a vytláča sa vzduch. následne sa presahy a miesta, kde majú byť diery orežú.


10.4.10, 21:57
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 970 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 65  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.015s | 11 Queries | GZIP : Off ]