Looking for Skoda 135 GLI Lambda sensor ?
| Autor |
Zpráva |
|
TommiS
Registrován: 15.11.06, 19:56 Příspěvky: 2
|
 Looking for Skoda 135 GLI Lambda sensor ?
Hi
I live in Finland, its impossible to find new and right model lambda sensor for Skoda 135 GLI. If you know where to find one let me know.
greetings
Tommi S
_________________ http://www.skodapower.tk
|
| 15.11.06, 20:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Skoda 135 GLI (with rear placed engine) is very rare even in Czech republic, they vere in my opinion for export only! So I think, it will be not easy to get it.
btw, nice web
Note for czech:
Jinak pro neanglicky mluvívcí, jde o to, že potřebuje sehnat lambdu na Š135GLI (pochopil jsem, že to má motor vzadu), bůhví, co je tam za vstřikování... nevíte někdo?
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 15.11.06, 23:39 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
Už sa to dávnejšie niekde preberalo. Myslím že to bolo vstrekovanie BENDIX.
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 16.11.06, 02:28 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
Tu sa o tom písalo:
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=1878
Údajne by tam mala pasovať lambda z Fava.
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 16.11.06, 02:39 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: Looking for Skoda 135 GLI Lambda sensor ?
TommiS píše: Hi
I live in Finland, its impossible to find new and right model lambda sensor for Skoda 135 GLI. If you know where to find one let me know.
greetings Tommi S
Skoda 135GLi has fuel injection system from Renault 19. Try to ask in Renault service, maybe they can help you.
|
| 16.11.06, 11:26 |
|
 |
|
Vašek Tábor
Registrován: 26.9.06, 12:45 Příspěvky: 203 Bydliště: Horní Pěna
|
Není to stejný motor jako ve fáčku, jen s jiným uchycením? Někde jsem četl, že je to typ 742.135 nebo 782.135.
Nevím jestli má motor vzadu, o tom se nezmiňuje, ale ty motory by měly být stejný.
_________________ Mazda 323, červená
|
| 16.11.06, 13:14 |
|
 |
|
Lukas
Registrován: 29.1.06, 19:18 Příspěvky: 1471 Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
|
ale na jeho strankach neni krome fotek ze srazu jedene favo.
za to tam je videt nejaky bily Rapid - bez zadniho cela a kolem motoru kilometry kabelu a hadic a v prave kapse je videt nejaky cerny valec, ktery mi aspon podle te fotky pripomina nadobku s aktivnim uhlim, tak to asi bude ta 135GLI, takze souhlasim s Neperem.
a pak me tam zaujal jeste jeden bily Rapid (mozna to je porad ten samy) a ma na prednim narazniku ostrikovace svetel. To se na vyvozni verze montovalo, nebo uz je to jeho aktivita?
_________________ Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW
|
| 16.11.06, 13:26 |
|
 |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
_________________ život je boj, bohudík
|
| 16.11.06, 13:34 |
|
 |
|
Vašek Tábor
Registrován: 26.9.06, 12:45 Příspěvky: 203 Bydliště: Horní Pěna
|
Tak to jo, já se na jeho stránky ještě nekoukal. Každopádně jedna 130GLi stála u nás v bazaru (bylo to na ní napsané), bylo to normální Mko a motor vypadal jako obyčejný. Ale viděl jsem ho jen zespodu a dírama v kapotě, neměl jsem ho otevřený. Proto tipuju že je stejný.
_________________ Mazda 323, červená
|
| 16.11.06, 15:51 |
|
 |
|
TommiS
Registrován: 15.11.06, 19:56 Příspěvky: 2
|
Nepér píše: Skoda 135 GLI (with rear placed engine) is very rare even in Czech republic, they vere in my opinion for export only! So I think, it will be not easy to get it. OK, I didnt know that. Citace: Skoda 135GLi has fuel injection system from Renault 19. Try to ask in Renault service, maybe they can help you.
OK, I will try this. Thanks for the tip.
Tommi S
_________________ http://www.skodapower.tk
|
| 16.11.06, 16:39 |
|
 |
|
tuxik
Registrován: 6.3.07, 22:54 Příspěvky: 2
|
Zdravim,
Skoda 135GLi je motoricky vlastne Skoda135, akorat ma vstrikovani Bendix-Renix, ridici jednotka je Renix.
Bylo jich vyrobeno okolo 400 kusu, sly na export do Finska, Kanady atd. Dale se vyrabela i skoda RIC, coz je Rapid se vyse uvedenym motorem, tech se vyrobilo okolo 1000 kusu.
Nasledujici dily jsou zamenne z Renaulta 19:
Nazev - Cislo renault
Cidlo teploty motoru - 7700737571
Cidlo teploty smesi - 7700737572
Benzinovy filtr - 8933000076
Nadobka s aktivnim uhlim - 8933000056
Seriovy rezistor - 8933000764
Magneticky ventil je ROSTA T820100
Podtlakove cidlo ACDELCO 16018622
Jednu GLi prave stavim, takze jsem zhruba zjistil co kde a jak... Kazdopadne nektery veci se shanej dost blbe...
Zatim mam ridici jednotku, kabelaz, cidlo otacek, seriovy rezistor, podtlakove cidlo, zapalovaci jednotku...
Pokud by nekdo vedel o katalyzatoru, vstrikovaci jednotce a par dalsich drobnostech na GLi, uvitam jakekoli info 
|
| 6.3.07, 23:05 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
možno ti to pomôže www.vagcat.com
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 7.3.07, 19:57 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 7.3.07, 20:10 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
tuxik píše: Zdravim, Skoda 135GLi je motoricky vlastne Skoda135, akorat ma vstrikovani Bendix-Renix, ridici jednotka je Renix. Bylo jich vyrobeno okolo 400 kusu, sly na export do Finska, Kanady atd. Dale se vyrabela i skoda RIC, coz je Rapid se vyse uvedenym motorem, tech se vyrobilo okolo 1000 kusu. Nasledujici dily jsou zamenne z Renaulta 19: Nazev - Cislo renault Cidlo teploty motoru - 7700737571 Cidlo teploty smesi - 7700737572 Benzinovy filtr - 8933000076 Nadobka s aktivnim uhlim - 8933000056 Seriovy rezistor - 8933000764 Magneticky ventil je ROSTA T820100 Podtlakove cidlo ACDELCO 16018622 Jednu GLi prave stavim, takze jsem zhruba zjistil co kde a jak... Kazdopadne nektery veci se shanej dost blbe... Zatim mam ridici jednotku, kabelaz, cidlo otacek, seriovy rezistor, podtlakove cidlo, zapalovaci jednotku... Pokud by nekdo vedel o katalyzatoru, vstrikovaci jednotce a par dalsich drobnostech na GLi, uvitam jakekoli info 
Su GLi u nas (CZ a SR) homologovane?
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 8.3.07, 21:44 |
|
 |
|
Standa 135 GLi
Registrován: 18.3.07, 15:59 Příspěvky: 10 Bydliště: Třebíčsko
|
 Re: Looking for Skoda 135 GLI Lambda sensor ?
TommiS píše: Hi
I live in Finland, its impossible to find new and right model lambda sensor for Skoda 135 GLI. If you know where to find one let me know.
greetings Tommi S )
Hi,ones of my of two cars is Škoda 135 GLi from 1990year.lamdasenzor is very,very precious.It mainly find from other cars.My wire at control unit is from Volvo 860 I thinks.You ask for me next.
_________________ Š 130 GL a Š 135 GLi
|
| 18.3.07, 16:08 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|