| Autor |
Zpráva |
|
M4sterCZ
Junior TW team
Registrován: 16.5.09, 17:54 Příspěvky: 964 Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
|
a misto toho aby ste nadávali na štítek mi pomozte s tema otáčkama jestli to je tím čidlem nebo to muže byt nečím jiným
_________________ Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji Škoda Octavia 1,6 MPi Člen Junior TW teamu
|
| 28.9.09, 16:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Udělej mu "starý start" pak se ty studené starty zlepší. Doba startování je u BMM normální. Je to prostě ho**o oproti karburátoru.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 28.9.09, 17:05 |
|
 |
|
M4sterCZ
Junior TW team
Registrován: 16.5.09, 17:54 Příspěvky: 964 Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
|
kdyby to bylo starým startem tak to netahá zahřáté 1000 i vic otáček
_________________ Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji Škoda Octavia 1,6 MPi Člen Junior TW teamu
|
| 28.9.09, 17:07 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
M4sterCZ píše: kdyby to bylo starým startem tak to netahá zahřáté 1000 i vic otáček
bylo...udělej starej start a máš pokoj...startuje ti to teda trošku dýl než mě, ale ser nato 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 28.9.09, 17:37 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
edit: čumim na ty fotky a ty jezdíš na BFgoodrich?...jak se ti na nich jezdí?..na vodě držej?...neubejvaj nějak moc?...čet sem na ně nějaký recenze a docela o nich přemejšlim  (že se na nich jezdí rally to vim)
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 28.9.09, 17:38 |
|
 |
|
M4sterCZ
Junior TW team
Registrován: 16.5.09, 17:54 Příspěvky: 964 Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
|
Ondras83 píše: edit: čumim na ty fotky a ty jezdíš na BFgoodrich?...jak se ti na nich jezdí?..na vodě držej?...neubejvaj nějak moc?...čet sem na ně nějaký recenze a docela o nich přemejšlim  (že se na nich jezdí rally to vim)
hej vřele doporučuju ony držej na cestě nekdy i necestě jak přibytý jak na vodě tak na suchu a nebojím se vlitnout ve 100 do hodně utáhlých zatáček a to mam seriový podvozek...tatik ma barumky a ty sou horší a docela kloužou a mam strach jezdit na nich rychle do zatáček
_________________ Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji Škoda Octavia 1,6 MPi Člen Junior TW teamu
|
| 28.9.09, 18:06 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
M4sterCZ píše: ...nebojím se vlitnout ve 100 do hodně utáhlých zatáček...
Nechtěl bych tě v těch zatáčkách potkat.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 28.9.09, 18:07 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
proč si myslim, že si mi řikal, že ten starej start si dělal?
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 28.9.09, 18:07 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
M4sterCZ píše: hej vřele doporučuju ony držej na cestě nekdy i necestě jak přibytý jak na vodě tak na suchu a nebojím se vlitnout ve 100 do hodně utáhlých zatáček a to mam seriový podvozek...tatik ma barumky a ty sou horší a docela kloužou a mam strach jezdit na nich rychle do zatáček
to samý mam i já s Pirelli P3000  tátovi taky barumky kloužou fest
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 28.9.09, 18:09 |
|
 |
|
M4sterCZ
Junior TW team
Registrován: 16.5.09, 17:54 Příspěvky: 964 Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
|
barumky do tech 80 no i 90 zvládnou ale vic už je to docela bud anebo a pohoda zatím vklidku nikdy sem neskluznul jinam než sem chtel
_________________ Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji Škoda Octavia 1,6 MPi Člen Junior TW teamu
|
| 28.9.09, 18:11 |
|
 |
|
NOVON
Registrován: 15.7.08, 21:08 Příspěvky: 1841 Bydliště: KOPŘIVNICE
|
gokralik píše: Udělej mu "starý start" pak se ty studené starty zlepší. Doba startování je u BMM normální. Je to prostě ho**o oproti karburátoru.
Jak ho**o..Až se sejdeme na nějakém srázku,tak dáme sprinta..,abych tě vyvedl z omylu;-)..
_________________ "AUDI 80 B3 1.8S 66kW,150Nm, r.v.90..LPG+ FLASH LUBE VALVE SAVER..
|
| 28.9.09, 18:32 |
|
 |
|
PJDefort
Registrován: 14.3.08, 16:50 Příspěvky: 1357 Bydliště: Teplice
|
NOVON píše: Jak ho**o..Až se sejdeme na nějakém srázku,tak dáme sprinta..,abych tě vyvedl z omylu;-)..
ty máš taky 50kW...kdyby si měl 40kW, tak si s chutí zazávodim, aby si viděl, že oproti 43kW karbecu je ta 40tka ho**o v pravym slova smyslu 
_________________ Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km
|
| 28.9.09, 18:34 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 můžem zkusit FA vs FE obojí 50kw 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 28.9.09, 18:38 |
|
 |
|
M4sterCZ
Junior TW team
Registrován: 16.5.09, 17:54 Příspěvky: 964 Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
|
chlapci uklidnime se karbece mají neco do sebe a bošky taky neco...ja sem rád že mate zajem o moji garaž alezavody si řešte jinde
_________________ Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji Škoda Octavia 1,6 MPi Člen Junior TW teamu
|
| 28.9.09, 18:38 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 tak se přidej do závodu i ty 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 28.9.09, 18:41 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|