Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 375 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Další
 M4stercz - Škoda Favorit SILVER LINE 
Autor Zpráva
Junior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.09, 17:54
Příspěvky: 964
Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
Příspěvek 
a misto toho aby ste nadávali na štítek mi pomozte s tema otáčkama jestli to je tím čidlem nebo to muže byt nečím jiným

_________________
Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji
Škoda Octavia 1,6 MPi
Člen Junior TW teamu :D


28.9.09, 16:15
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Udělej mu "starý start" pak se ty studené starty zlepší. Doba startování je u BMM normální. Je to prostě ho**o oproti karburátoru.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


28.9.09, 17:05
Profil
Junior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.09, 17:54
Příspěvky: 964
Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
Příspěvek 
kdyby to bylo starým startem tak to netahá zahřáté 1000 i vic otáček

_________________
Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji
Škoda Octavia 1,6 MPi
Člen Junior TW teamu :D


28.9.09, 17:07
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
M4sterCZ píše:
kdyby to bylo starým startem tak to netahá zahřáté 1000 i vic otáček

bylo...udělej starej start a máš pokoj...startuje ti to teda trošku dýl než mě, ale ser nato 8) :wink:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


28.9.09, 17:37
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
edit: čumim na ty fotky a ty jezdíš na BFgoodrich?...jak se ti na nich jezdí?..na vodě držej?...neubejvaj nějak moc?...čet sem na ně nějaký recenze a docela o nich přemejšlim :) (že se na nich jezdí rally to vim)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


28.9.09, 17:38
Profil ICQ
Junior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.09, 17:54
Příspěvky: 964
Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
Příspěvek 
Ondras83 píše:
edit: čumim na ty fotky a ty jezdíš na BFgoodrich?...jak se ti na nich jezdí?..na vodě držej?...neubejvaj nějak moc?...čet sem na ně nějaký recenze a docela o nich přemejšlim :) (že se na nich jezdí rally to vim)

hej vřele doporučuju ony držej na cestě nekdy i necestě jak přibytý jak na vodě tak na suchu a nebojím se vlitnout ve 100 do hodně utáhlých zatáček a to mam seriový podvozek...tatik ma barumky a ty sou horší a docela kloužou a mam strach jezdit na nich rychle do zatáček

_________________
Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji
Škoda Octavia 1,6 MPi
Člen Junior TW teamu :D


28.9.09, 18:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
M4sterCZ píše:
...nebojím se vlitnout ve 100 do hodně utáhlých zatáček...


Nechtěl bych tě v těch zatáčkách potkat.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


28.9.09, 18:07
Profil

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
proč si myslim, že si mi řikal, že ten starej start si dělal?

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


28.9.09, 18:07
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
M4sterCZ píše:
hej vřele doporučuju ony držej na cestě nekdy i necestě jak přibytý jak na vodě tak na suchu a nebojím se vlitnout ve 100 do hodně utáhlých zatáček a to mam seriový podvozek...tatik ma barumky a ty sou horší a docela kloužou a mam strach jezdit na nich rychle do zatáček


to samý mam i já s Pirelli P3000 :wink: tátovi taky barumky kloužou fest

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


28.9.09, 18:09
Profil ICQ
Junior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.09, 17:54
Příspěvky: 964
Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
Příspěvek 
barumky do tech 80 no i 90 zvládnou ale vic už je to docela bud anebo a pohoda zatím vklidku nikdy sem neskluznul jinam než sem chtel

_________________
Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji
Škoda Octavia 1,6 MPi
Člen Junior TW teamu :D


28.9.09, 18:11
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.7.08, 21:08
Příspěvky: 1841
Bydliště: KOPŘIVNICE
Příspěvek 
gokralik píše:
Udělej mu "starý start" pak se ty studené starty zlepší. Doba startování je u BMM normální. Je to prostě ho**o oproti karburátoru.

Jak ho**o..Až se sejdeme na nějakém srázku,tak dáme sprinta..,abych tě vyvedl z omylu;-)..

_________________
"AUDI 80 B3 1.8S 66kW,150Nm, r.v.90..LPG+ FLASH LUBE VALVE SAVER..


28.9.09, 18:32
Profil

Registrován: 14.3.08, 16:50
Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
NOVON píše:
Jak ho**o..Až se sejdeme na nějakém srázku,tak dáme sprinta..,abych tě vyvedl z omylu;-)..


ty máš taky 50kW...kdyby si měl 40kW, tak si s chutí zazávodim, aby si viděl, že oproti 43kW karbecu je ta 40tka ho**o v pravym slova smyslu :)

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


28.9.09, 18:34
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
:lol: můžem zkusit FA vs FE obojí 50kw :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


28.9.09, 18:38
Profil ICQ
Junior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.09, 17:54
Příspěvky: 964
Bydliště: Mezi ostravou a Novým Jičínem...Bílovec
Příspěvek 
chlapci uklidnime se karbece mají neco do sebe a bošky taky neco...ja sem rád že mate zajem o moji garaž alezavody si řešte jinde

_________________
Škoda Favorit Silver Line 135B BMM 40 kW papírově 136L 46kW:D 2 in 1 Odpočívej v pokoji
Škoda Octavia 1,6 MPi
Člen Junior TW teamu :D


28.9.09, 18:38
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
:lol: tak se přidej do závodu i ty :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


28.9.09, 18:41
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 375 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.049s | 11 Queries | GZIP : Off ]