|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 4T jednoválec - ventily
čus kluci, jak mám nastavit ventily u jednoválce 4Taktu?...je to na 4kolce a dneska sem zaslech, že dost cvakaj, ale fotr vodjel, tak to zůstane na mě a nevim, kterej má bejt zavřenej a tak...vůle vim, ale nevim prostě jak..neví někdo?
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.3.09, 13:09 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Když jsou oba zavřené, takže bych zkusil najít střídání ventilů a otočit jednu otáčku.
|
| 7.3.09, 13:21 |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
fatal píše: Když jsou oba zavřené, takže bych zkusil najít střídání ventilů a otočit jednu otáčku.
v podstate takhle a nebo si s tim proste otocis no a jak motor funguje vis...jak budes tocit ve smyslu otaceni motorem tak vis urcite kterej ventil je saci a kterej vyfuk tak to uvidis nebo si vyndej svicku a neco tam strc aby si vedel kde pist je....no a jak pujdes nahoru tak uz to stlacuje tak to uz musi byt zavrene ..no a v HU pak to seridis...aůle v podstate je to uplne jedno kde ten motor je..jen je potreby aby byl zavrenej...no tak jak budes otacek ...tak uvidis jek se oterve..no a pak zase zavre....a pak to taky nastavis
_________________ Jaguar XJS 1986 zlata Skoda Fabia Combi zlata Pak ještě tři letadla a čtyři helikoptéry
|
| 7.3.09, 20:42 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: 4T jednoválec - ventily
Ondras83 píše: čus kluci, jak mám nastavit ventily u jednoválce 4Taktu?...je to na 4kolce a dneska sem zaslech, že dost cvakaj, ale fotr vodjel, tak to zůstane na mě a nevim, kterej má bejt zavřenej a tak...vůle vim, ale nevim prostě jak..neví někdo?
napiš jaký motor honda, nebo stará pinda
já měl patálie na dva měsíce s jednoválcem škubalo to natahovací špagát, jakoby velký předstih no fak dva měsíce sem tam jsem nad tím dumal a nakonec
prasklo vahadlo na výfukový ventil a ventil skoro neotvíral zobnul jsem ho Co a OK jedná se o řezačku spar miloš
|
| 7.3.09, 20:58 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
tohle je čínská čtyřkolka 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 7.3.09, 21:02 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
čínský 4kolkx mívají často motory honda atd..
já se chci pustit do venltlů na motorce, ale vůbec nevím jak na to
|
| 8.3.09, 13:50 |
|
 |
|
Pech.
Registrován: 8.10.06, 18:44 Příspěvky: 1095 Bydliště: volyně
|
vůle ventilů zde bývají trochu menší, dej tak 0,05-0,01 na sání 0,1-0,15 na výfuk,
horní úvrať zjistíč tak, že po střihu ventilů otočíš o jednu otáčku po směru otáček motoru, vytočíš svíčku a tyčkou zastrčenou do odtvoru ověříš h. úvrať, seřídíš.....
_________________ R.I.P. 1978s užovka 105l s centrálem, apollama, pětikvaltem a "chrompaketem"  Fako LX 93 LPG - Zvaný sysel.
|
| 8.3.09, 14:02 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 9.3.09, 11:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|