Opravoval jsem rezavá místa na kastli, nastříkal jsem základ + barva, pak jsem slepil krycí pásky a moc se mi nelíbí jak je velikej rozdíl mezi tím novým místem a starým lakem, ten novej je jakoby vystouplej... co s tím? nějaká zalešťovací pasta? Děkuju
