| Autor |
Zpráva |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
FerdikF: Kde jsi to sehnal? Vždyť to měly prý jenom verze pro export do Finska....
V té severní Evropě je to nutnost, pokud je teplota nějakých -15 a míň a hustě sněží tak světla zamrzají.
|
| 29.3.08, 12:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Já to už tak koupil, auto je dotažený asi z deutchlandu. To tlačítko je origoš, to by se mělo dát sehnat. Kdyby jsi to potřeboval třeba nafotit, dej vědět.
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 29.3.08, 22:26 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
pokud by šlo jen o to jak získat tlačítko, tak by mělo stačit normální vypínač na světla upravit tak, aby nedržel v sepnuté poloze, to na něj mrkneš a uvidíš, já jsem musel měnit, protože se mi z vypínače na tlumený stalo tlačítko... akorát na knoflíku nebude odpovídající symbol no
|
| 29.3.08, 22:43 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
Vít píše: pokud by šlo jen o to jak získat tlačítko, tak by mělo stačit normální vypínač na světla upravit tak, aby nedržel v sepnuté poloze, to na něj mrkneš a uvidíš, já jsem musel měnit, protože se mi z vypínače na tlumený stalo tlačítko... akorát na knoflíku nebude odpovídající symbol no
ja som tak spravil tlačítko na otváranie 5tych dvérí, ale ak chce mať aj origo symbol musí zháňať, ja mám tlačítko s originálnym symbolom snehovej vločky 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 29.3.08, 22:45 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
já mám symbol světel a uvnitř toho světlometu je jako fontánka (znak ostřikovačů)
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 29.3.08, 23:02 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
FerdikF píše: já mám symbol světel a uvnitř toho světlometu je jako fontánka (znak ostřikovačů)
cvakni, to, len pre zaujímavosť to chcem vidieť...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 29.3.08, 23:45 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
michalkatka píše: FerdikF píše: já mám symbol světel a uvnitř toho světlometu je jako fontánka (znak ostřikovačů) cvakni, to, len pre zaujímavosť to chcem vidieť...
večer až přijedu domů, to sem hodím
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 30.3.08, 07:54 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Taky tady je ta fotka

_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 30.3.08, 18:54 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
a já vím kde to tlačítko sehnat nové 
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 30.3.08, 19:11 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Neex píše: a já vím kde to tlačítko sehnat nové 
Ja taky - u FerdikFa v aute 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 30.3.08, 19:20 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
DRYVER píše: Neex píše: a já vím kde to tlačítko sehnat nové  Ja taky - u FerdikFa v aute 
omyl - přímo u výrobce 
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 30.3.08, 19:26 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 30.3.08, 19:30 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
ale moje tam nieje 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
Naposledy upravil michalkatka dne 30.3.08, 20:06, celkově upraveno 1
|
| 30.3.08, 19:44 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
michalkatka píše: ale moje tam nieje 
vždyť jsou tam všechny... hnědé (443 854 216 000) černé (443 854 228 000) a černý s novým typem konektoru (443 854 235 000)
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 30.3.08, 19:47 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
zast...ý ukazto, nadá sa dať priamy súbor....
toto som myslel...

_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 30.3.08, 19:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|