Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 07:14



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 riadiaca 1.6 fel 
Autor Zpráva

Registrován: 27.8.06, 17:15
Příspěvky: 1
Příspěvek riadiaca 1.6 fel
Nazdar.kupil som riadiacu jednotku na feldu 1.6 z ruky.az doma som zistil ze nema z boku ziadny stitok,chcem len vediet ci to vadi.Ci tam
nahodou nie je okrem ciaroveho kodu aj daky iny potrebny kod potrebny na prekodovanie.dik


27.8.06, 17:58
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.035s | 11 Queries | GZIP : Off ]