Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 06:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 795 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Další
 Hans - Škoda Rapid 130, r.v. 1987 - Brutalwerk 
Autor Zpráva
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Šemik píše:
Jj, žiguleské budíky, Škoda je nemívala.

Tu hadici neber vážně, ta je tam jen tak pro srandu víceméně zatím :D I samotný filtrbox tam drží jen proto, že je vůči hlavě podložen rolí toaletního papíru :lol:

Aha takze si budem muset zhanet ziguli .... Tu hadicu som videl uz viackrat mimo ... co sa stane ked ju nedam a otvor na boxu zaslepim ? a ten hajzlak hmmm :D si ho tam nehaj ... nikdy nevies kedy sa ti zide :wink: .....

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


26.2.08, 21:06
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
Jonny píše:
...a ten hajzlak hmmm :D si ho tam nehaj ... nikdy nevies kedy sa ti zide :wink: .....


no ten hajzlák by měl být v autě dycky...nikdy nevíš jestli se ti něco neposere ;)

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


26.2.08, 21:11
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Šemíku jak si prosím zapojoval tlakoměr oleje? To si vrtal díru do vany? Přemýšlel jsem i nad teploměrem oleje ze 110R ale nechce si mi zrozna moc vrtat do vany. Dík za odpověď. :wink:

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


27.2.08, 13:19
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
Obrázek to jsou slibene klobasky..behem prednasky ve skole se temperovaly mezi blokem a vyfukem a pak se na vzdalenosti cca 1-2km ohrivaly na tomto stabilnim miste..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


27.2.08, 14:27
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
kachnis píše:
Obrázek to jsou slibene klobasky..behem prednasky ve skole se temperovaly mezi blokem a vyfukem a pak se na vzdalenosti cca 1-2km ohrivaly na tomto stabilnim miste..

Co to je za zrudnost na filtrboxu, to je LPG?

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


27.2.08, 14:41
Profil ICQ YIM
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
no jasny, co si cekal, NOS??? :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


27.2.08, 14:43
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
kachnis píše:
no jasny, co si cekal, NOS??? :)

Cekal sem ze LPG nebude zrudnost. :-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


27.2.08, 14:49
Profil ICQ YIM

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
Šemíku jak si prosím zapojoval tlakoměr oleje? To si vrtal díru do vany? Přemýšlel jsem i nad teploměrem oleje ze 110R ale nechce si mi zrozna moc vrtat do vany. Dík za odpověď. :wink:


Ale kdepak vanu, to je v hlavním mazacím kanálu, je udělaný takový bazmek z duralum ve kterém je zašroubováno jak čidlo pro tlakoměr tak pro kontrolku.

Tlakoměr oleje je z žigula, ten narozdíl od 110R používá el. systém takže se nemusí tahat tlaková hadice přes auto.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.2.08, 18:39
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
A dnes ráno jsem ve svých věcech objevil cívku do rozdělovače, takže jsem ji vyměnil koax za delší a rozdělovač sestavil, čili Rejpájdce nechám Fá zapalovaní :) Ono do sebe něco mít bude :D

Takže už mi zbývá jen udělat nějak filtrbox a může se vyjet v modré dálky :D :D :D

Musím ještě poděkovat Pastelce jak celou dobu výstavby motoru pro Rejpájdku spolehlivě jezdila bez jediné poruchy :), drandila stylem 120LR do a z Prahy pro ND na motor 136 a celkově jak byla spolehlivá :D Neexistuje lepší vůz :D

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.2.08, 18:42
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Šemik píše:
Josef.Radocha píše:
Šemíku jak si prosím zapojoval tlakoměr oleje? To si vrtal díru do vany? Přemýšlel jsem i nad teploměrem oleje ze 110R ale nechce si mi zrozna moc vrtat do vany. Dík za odpověď. :wink:


Ale kdepak vanu, to je v hlavním mazacím kanálu, je udělaný takový bazmek z duralum ve kterém je zašroubováno jak čidlo pro tlakoměr tak pro kontrolku.

Tlakoměr oleje je z žigula, ten narozdíl od 110R používá el. systém takže se nemusí tahat tlaková hadice přes auto.

Aha takže to máš dodělávané jestli jsem to dobře pochopil. Jinak mluvil jsem o teploměru oleje ne o tlakoměru ze 110r ty to snad ani něměly(tlakoměr). Jo nemohlbys mi to prosím nějak vyfotit (pokud to jde)?

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


27.2.08, 19:45
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
Šemik píše:
Josef.Radocha píše:
Šemíku jak si prosím zapojoval tlakoměr oleje? To si vrtal díru do vany? Přemýšlel jsem i nad teploměrem oleje ze 110R ale nechce si mi zrozna moc vrtat do vany. Dík za odpověď. :wink:


Ale kdepak vanu, to je v hlavním mazacím kanálu, je udělaný takový bazmek z duralum ve kterém je zašroubováno jak čidlo pro tlakoměr tak pro kontrolku.

Tlakoměr oleje je z žigula, ten narozdíl od 110R používá el. systém takže se nemusí tahat tlaková hadice přes auto.

Aha takže to máš dodělávané jestli jsem to dobře pochopil. Jinak mluvil jsem o teploměru oleje ne o tlakoměru ze 110r ty to snad ani něměly(tlakoměr). Jo nemohlbys mi to prosím nějak vyfotit (pokud to jde)?


No 110R měly tlakoměr, ne teploměr. Vyfotit můžu, ale jen telefonem.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.2.08, 23:36
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Šemik píše:
Josef.Radocha píše:
Šemik píše:
Josef.Radocha píše:
Šemíku jak si prosím zapojoval tlakoměr oleje? To si vrtal díru do vany? Přemýšlel jsem i nad teploměrem oleje ze 110R ale nechce si mi zrozna moc vrtat do vany. Dík za odpověď. :wink:


Ale kdepak vanu, to je v hlavním mazacím kanálu, je udělaný takový bazmek z duralum ve kterém je zašroubováno jak čidlo pro tlakoměr tak pro kontrolku.

Tlakoměr oleje je z žigula, ten narozdíl od 110R používá el. systém takže se nemusí tahat tlaková hadice přes auto.

Aha takže to máš dodělávané jestli jsem to dobře pochopil. Jinak mluvil jsem o teploměru oleje ne o tlakoměru ze 110r ty to snad ani něměly(tlakoměr). Jo nemohlbys mi to prosím nějak vyfotit (pokud to jde)?


No 110R měly tlakoměr, ne teploměr. Vyfotit můžu, ale jen telefonem.
To budeš hodný. Zvažuju něco podobného, Ji jinak jak si uvařil tu 130ku tak já míval opačný problém neustále podchlazená.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


28.2.08, 10:12
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak bohužel, ať jsem fotil jak jsem fotil, nebylo to nic než rozmazaný flek :(

Je to ale váleček z duralu, na jednom konci se závitem kterým se to šroubuje do bloku, na druhém konci je závit kam se montuje čidlo na tlakoměr oleje a ze strany je závit na čidlo se kterým pracují ty samotné kontrolky mazání :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


28.2.08, 20:22
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Šemik píše:
Tak bohužel, ať jsem fotil jak jsem fotil, nebylo to nic než rozmazaný flek :(

Je to ale váleček z duralu, na jednom konci se závitem kterým se to šroubuje do bloku, na druhém konci je závit kam se montuje čidlo na tlakoměr oleje a ze strany je závit na čidlo se kterým pracují ty samotné kontrolky mazání :wink:
takže sis to vyrobil sám? to potom určitě pujde vyrobit a nebo možná i koupit.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


28.2.08, 20:44
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
Šemik píše:
Tak bohužel, ať jsem fotil jak jsem fotil, nebylo to nic než rozmazaný flek :(

Je to ale váleček z duralu, na jednom konci se závitem kterým se to šroubuje do bloku, na druhém konci je závit kam se montuje čidlo na tlakoměr oleje a ze strany je závit na čidlo se kterým pracují ty samotné kontrolky mazání :wink:
takže sis to vyrobil sám? to potom určitě pujde vyrobit a nebo možná i koupit.


Je to home made :) Chce to soustruh, závitníky atd.. Snad by ti to měl udělat každý soustružník..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


28.2.08, 20:46
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 795 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 53  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 11 Queries | GZIP : Off ]