Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Zlte svetla 
Autor Zpráva
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Šemik píše:
Já jsem pro hranaté :wink: Kulaté jsou pěkné na MB až užovce, na eMku jsou dle mě pěkně nevzhledné.


na 105 s oválama by se dali zkousnout

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


16.2.08, 22:33
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Šemik píše:
Já jsem pro hranaté :wink: Kulaté jsou pěkné na MB až užovce, na eMku jsou dle mě pěkně nevzhledné.

jasan tak sa opytam uzovkarov :wink: takze toto tema sa moze kludne zmazat .... dam teda hranate 8)

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


16.2.08, 22:34
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Sadra17 píše:
Šemik píše:
Já jsem pro hranaté :wink: Kulaté jsou pěkné na MB až užovce, na eMku jsou dle mě pěkně nevzhledné.


na 105 s oválama by se dali zkousnout


Mno... :roll: To už je věci osobního vkusu :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


16.2.08, 22:34
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
nuz, na slovensku je to so svetlami dopredu tak isto, ako v CR. dopredu maju byt 2 svetlomety kombinovane tlmene/dialkove s integrovanymi parkovacimi svetlami farby bielej, dalej mozu byt instalovane 2 ks homologovanych pridavnych dialkovych svetlometov farby bielej a 2ks homologovanych hmlovych svetiel farby bielej alebo zltej. Pridavne hmlove svetlomety sa maju dat uviest do chodu len pri zapnutych tlmenych svetlach (? - nepamatam, ci tlmene, alebo parkovacie - treba dohladat, kazdopadne hmlovky samotne svietit nesmu). Ich cinna plocha by nemala byt viac, ako 50cm dovnutra od vonkajsieho bocneho obrysu vozu a taktiez je mozne, ze musi byt najmenej 10cm od cinnej plochy svetlometu (?).

Detto plati pre zadne hmlovky. Farba cervena. Cinna plocha nie viac ako 50cm dovnutra od krajneho obrysu vozu, najmenej 20cm nad povrchom vozovky, najmenej 10cm od cinnej plochy koncoveho svetla, uviest do chodu sa smu len pri spustenych svetlach. Ak je montovana hmlovka len jedna, tak ma byt na lavej strane (blizsie k stredu vozovky).

Pre zadne hmlovky plati, ze by mali mat obdlznikovity tvar (aj ked som videl par vozov s tovarenskymi trojuholnikovymi, ktore su vyhradene pre privesny vozik na odrazky).

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


17.2.08, 09:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
ventYl píše:
nuz, na slovensku je to so svetlami dopredu tak isto, ako v CR. dopredu maju byt 2 svetlomety kombinovane tlmene/dialkove s integrovanymi parkovacimi svetlami farby bielej, dalej mozu byt instalovane 2 ks homologovanych pridavnych dialkovych svetlometov farby bielej a 2ks homologovanych hmlovych svetiel farby bielej alebo zltej. Pridavne hmlove svetlomety sa maju dat uviest do chodu len pri zapnutych tlmenych svetlach (? - nepamatam, ci tlmene, alebo parkovacie - treba dohladat, kazdopadne hmlovky samotne svietit nesmu). Ich cinna plocha by nemala byt viac, ako 50cm dovnutra od vonkajsieho bocneho obrysu vozu a taktiez je mozne, ze musi byt najmenej 10cm od cinnej plochy svetlometu (?).

Detto plati pre zadne hmlovky. Farba cervena. Cinna plocha nie viac ako 50cm dovnutra od krajneho obrysu vozu, najmenej 20cm nad povrchom vozovky, najmenej 10cm od cinnej plochy koncoveho svetla, uviest do chodu sa smu len pri spustenych svetlach. Ak je montovana hmlovka len jedna, tak ma byt na lavej strane (blizsie k stredu vozovky).

Pre zadne hmlovky plati, ze by mali mat obdlznikovity tvar (aj ked som videl par vozov s tovarenskymi trojuholnikovymi, ktore su vyhradene pre privesny vozik na odrazky).

ty si kedy robil vodicak ? :shock: si to nako pametas :D .... alebo rad citas PCP :D no ja si o hmlovkach panatam akurat ze nesmu zakryvat hlavne svetla :oops:

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


17.2.08, 17:13
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
vodicak mam 4. rokom

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


17.2.08, 21:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
ventYl píše:
vodicak mam 4. rokom

hmmm tak potom mas dobru pamet :D

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


17.2.08, 21:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
nuz a ked sme doriesili topic, je miesto na offtopic. som si vsimol, ze mas v podpise napisane, ze LS bude GLS az bude motor... ? ved LS a GLS maju rovnaky motor, lisia sa len urovnou interierovej a exterierovej vybavy.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


17.2.08, 21:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
ventYl píše:
nuz a ked sme doriesili topic, je miesto na offtopic. som si vsimol, ze mas v podpise napisane, ze LS bude GLS az bude motor... ? ved LS a GLS maju rovnaky motor, lisia sa len urovnou interierovej a exterierovej vybavy.

no ved prave .... Pri kupe bola skodofka S... 1 majitel prerobil na L , neskor na LS ale len vybavou , motor ostal origo .... S-kovy .... :sick: ale ide ......

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


17.2.08, 22:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
Jonny píše:
no ved prave .... Pri kupe bola skodofka S... 1 majitel prerobil na L , neskor na LS ale len vybavou , motor ostal origo .... S-kovy .... :sick: ale ide ......


120S byla závodní stovka ;) leda že by to původně byla 105S jinde to S neni

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


17.2.08, 23:17
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nebo to mohlo být Š120 bez písmene, výbavou (až na sklápěcí opěradla) odpovídá 105S a spousta lidí jí označuje nesprávně jako 120S :o

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


17.2.08, 23:25
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.014s | 11 Queries | GZIP : Off ]