|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
tuning 130
Registrován: 5.9.07, 05:21 Příspěvky: 3
|
 Problem motor 130
Mám skodu 130. Nedavno jsem 2krat uvařil. Tesněni pod hlavou vyměneno. Ale opčas se zvedne hladina vody ve vyrovnávací nádobce,ale teplota drží.
|
| 9.9.07, 23:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: Problem motor 130
tuning 130 píše: Mám skodu 130. Nedavno jsem 2krat uvařil. Tesněni pod hlavou vyměneno. Ale opčas se zvedne hladina vody ve vyrovnávací nádobce,ale teplota drží.
A kde je problém? O tepelné dilataci vody vás ve fyzice neučili?? 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 9.9.07, 23:54 |
|
 |
|
tuning 130
Registrován: 5.9.07, 05:21 Příspěvky: 3
|
učili. ale že to nepatrne foukne ven.
|
| 10.9.07, 00:55 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
pokial ti to tlakuje do expanzky, tak je budto prdle tesnenie (ano aj to nove), alebo je kriva hlava a nedrzi tlak. Treba hlavu zhodit, pozriet, ci je rovna, ak nie, vyrovnat, vymenit tesnenie a pozriet presahy vloziek.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 10.9.07, 07:36 |
|
 |
|
škodař
Registrován: 21.1.07, 00:29 Příspěvky: 4693 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
ventYl píše: pokial ti to tlakuje do expanzky, tak je budto prdle tesnenie (ano aj to nove), alebo je kriva hlava a nedrzi tlak. Treba hlavu zhodit, pozriet, ci je rovna, ak nie, vyrovnat, vymenit tesnenie a pozriet presahy vloziek. a nebo može být taky prasklá litinový hlavy rády praskaj a neileti ti ta hladina jak se otevře termostat to sem taky viděl
_________________ Seat toledo 1.9 TDI 1996 Seat toledo 1.9 TDI 1998 T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák Včelař
Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!
|
| 10.9.07, 09:37 |
|
 |
|
tuning 130
Registrován: 5.9.07, 05:21 Příspěvky: 3
|
Kdyby byla prasklá hlava nebo těsnení tak to bude dělat pořád. Ale uděláto jen někdy.
|
| 10.9.07, 12:39 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|