Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 19:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Problem motor 130 
Autor Zpráva

Registrován: 5.9.07, 05:21
Příspěvky: 3
Příspěvek Problem motor 130
Mám skodu 130. Nedavno jsem 2krat uvařil. Tesněni pod hlavou vyměneno. Ale opčas se zvedne hladina vody ve vyrovnávací nádobce,ale teplota drží.


9.9.07, 23:37
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Problem motor 130
tuning 130 píše:
Mám skodu 130. Nedavno jsem 2krat uvařil. Tesněni pod hlavou vyměneno. Ale opčas se zvedne hladina vody ve vyrovnávací nádobce,ale teplota drží.

A kde je problém? O tepelné dilataci vody vás ve fyzice neučili?? :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


9.9.07, 23:54
Profil

Registrován: 5.9.07, 05:21
Příspěvky: 3
Příspěvek 
učili. ale že to nepatrne foukne ven.


10.9.07, 00:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
pokial ti to tlakuje do expanzky, tak je budto prdle tesnenie (ano aj to nove), alebo je kriva hlava a nedrzi tlak. Treba hlavu zhodit, pozriet, ci je rovna, ak nie, vyrovnat, vymenit tesnenie a pozriet presahy vloziek.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


10.9.07, 07:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
ventYl píše:
pokial ti to tlakuje do expanzky, tak je budto prdle tesnenie (ano aj to nove), alebo je kriva hlava a nedrzi tlak. Treba hlavu zhodit, pozriet, ci je rovna, ak nie, vyrovnat, vymenit tesnenie a pozriet presahy vloziek.
a nebo može být taky prasklá litinový hlavy rády praskaj a neileti ti ta hladina jak se otevře termostat to sem taky viděl

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


10.9.07, 09:37
Profil ICQ

Registrován: 5.9.07, 05:21
Příspěvky: 3
Příspěvek 
Kdyby byla prasklá hlava nebo těsnení tak to bude dělat pořád. Ale uděláto jen někdy.


10.9.07, 12:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.390s | 11 Queries | GZIP : Off ]