Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Pokiaľ nieje upravený motor,tak nie.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


13.11.13, 07:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
i neupravenej může pokud se rozsype rozvod

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


13.11.13, 11:07
Profil ICQ

Registrován: 12.11.13, 18:52
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Ještě jednou krátký dotaz, motor běží, rozvody OK, ale na volnoběh občas problikne mazání. Ze začátku nic a teď po 150km. Vanu, všechno jsem vyčistil, dal nový olejový filtr,oleje je dost. Asi dostalo zabrat čerpadlo co?...Mám to 1,3 MPi, nemůžu najít na to náhradní díly, jen takové ozubené kola na hřídeli, to je samotné čerpadlo? nebo je to jen náhon. Vím,že se zubové čerpadla s protiběžnýmy koly dělají,ale se mi to nezdá...dík


18.11.13, 15:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Ano jedno ozubene koleso je na hriadeli, druhe je volne na oske. Ovsem predpokladam skorej ze si pri montazi rozvodov otocil nahon - ozubene koleso na vacke pokial to zacalo robit po vymene. Pripadne je mozne ak si pouzil kila silikonu za si upchal hlavny kanal. Samotne olejove cerpadlo som este zodrate nevidel, to sa skorej vyderie material sacieho kosa (viko cerpadla zospodu).

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


18.11.13, 15:59
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 12.11.13, 18:52
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
otočil náhon? jako tou záslepkou ze shora? Po rozdělovači? Silikon byl ale kila to nebyly...spis zasraný koš, no...nebo čidlo... nad 900ot/min je to v klidu,ale mám strach,abych to nezanedbal...


18.11.13, 16:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Nie. Myslim to kolecko co ja na vacke pred dozvodovym kolom, da sa tam dat opacne (tzn ze ozubenie bude blizsie k rozvodom) a potom moze nastat problem s pohonom olejoveho cerpadla.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


18.11.13, 17:22
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 12.11.13, 18:52
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Už vím co myslíš,ale to nehrozí, mám to dobře a bezprostředně po opravě to jelo, po 200km to na volnoběh jen problikavá...


18.11.13, 17:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
No sak ono to jazdit jazdi, ale moze sa stat ze ten zubovy prevod preskakuje z casu na cas... Pokial to ovsem nebude tymto tak by som vsadzal na ten silikon.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


18.11.13, 18:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
dal si správně kolečka ? jsou na nich značky a ty by se měli potkávat při otáčení, a dal si papírový těsnění pod sací koč ?

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


18.11.13, 18:33
Profil ICQ

Registrován: 12.11.13, 18:52
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Čerpadlo jsem neměl dole, sundal jsem to jako celek,měnil jsem jen rozvod a čistil vanu... podívám se na čidlo, a když tak sundám vanu, postupně i koš s čerpadlem...


18.11.13, 19:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
co je tam za olejovej filtr??značka???

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


18.11.13, 20:18
Profil ICQ

Registrován: 12.11.13, 18:52
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
Purolator


18.11.13, 21:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
JonnyBC píše:
Purolator
to je co zač??čína???

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


18.11.13, 22:07
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
No dovol? Purolator filters je joint venture Bosch a Mann+Hummel - Vyrábí olejový filtry už od roku 1923. Když se kdekoliv na světě řekne oil filter, znamená to purolator - v podstatě filtraci oleje vymysleli.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


18.11.13, 22:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.10, 18:26
Příspěvky: 725
Bydliště: Aš Pastviny okr.Cheb
Příspěvek Re: Rozsypaný rozvod na 1.3 MPi 50kW
a sakra tak to mám nějakou mezeru ve vzdělání tak filtr to nebude :roll:

_________________
Škoda 125 červená :-)r.v.1988


19.11.13, 00:13
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.013s | 10 Queries | GZIP : Off ]