| Autor |
Zpráva |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Šemik píše: Já jsem pro hranaté  Kulaté jsou pěkné na MB až užovce, na eMku jsou dle mě pěkně nevzhledné.
na 105 s oválama by se dali zkousnout
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 16.2.08, 22:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
Šemik píše: Já jsem pro hranaté  Kulaté jsou pěkné na MB až užovce, na eMku jsou dle mě pěkně nevzhledné.
jasan tak sa opytam uzovkarov  takze toto tema sa moze kludne zmazat .... dam teda hranate 
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 16.2.08, 22:34 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Sadra17 píše: Šemik píše: Já jsem pro hranaté  Kulaté jsou pěkné na MB až užovce, na eMku jsou dle mě pěkně nevzhledné. na 105 s oválama by se dali zkousnout
Mno...  To už je věci osobního vkusu 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 16.2.08, 22:34 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
nuz, na slovensku je to so svetlami dopredu tak isto, ako v CR. dopredu maju byt 2 svetlomety kombinovane tlmene/dialkove s integrovanymi parkovacimi svetlami farby bielej, dalej mozu byt instalovane 2 ks homologovanych pridavnych dialkovych svetlometov farby bielej a 2ks homologovanych hmlovych svetiel farby bielej alebo zltej. Pridavne hmlove svetlomety sa maju dat uviest do chodu len pri zapnutych tlmenych svetlach (? - nepamatam, ci tlmene, alebo parkovacie - treba dohladat, kazdopadne hmlovky samotne svietit nesmu). Ich cinna plocha by nemala byt viac, ako 50cm dovnutra od vonkajsieho bocneho obrysu vozu a taktiez je mozne, ze musi byt najmenej 10cm od cinnej plochy svetlometu (?).
Detto plati pre zadne hmlovky. Farba cervena. Cinna plocha nie viac ako 50cm dovnutra od krajneho obrysu vozu, najmenej 20cm nad povrchom vozovky, najmenej 10cm od cinnej plochy koncoveho svetla, uviest do chodu sa smu len pri spustenych svetlach. Ak je montovana hmlovka len jedna, tak ma byt na lavej strane (blizsie k stredu vozovky).
Pre zadne hmlovky plati, ze by mali mat obdlznikovity tvar (aj ked som videl par vozov s tovarenskymi trojuholnikovymi, ktore su vyhradene pre privesny vozik na odrazky).
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 17.2.08, 09:57 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
ventYl píše: nuz, na slovensku je to so svetlami dopredu tak isto, ako v CR. dopredu maju byt 2 svetlomety kombinovane tlmene/dialkove s integrovanymi parkovacimi svetlami farby bielej, dalej mozu byt instalovane 2 ks homologovanych pridavnych dialkovych svetlometov farby bielej a 2ks homologovanych hmlovych svetiel farby bielej alebo zltej. Pridavne hmlove svetlomety sa maju dat uviest do chodu len pri zapnutych tlmenych svetlach (? - nepamatam, ci tlmene, alebo parkovacie - treba dohladat, kazdopadne hmlovky samotne svietit nesmu). Ich cinna plocha by nemala byt viac, ako 50cm dovnutra od vonkajsieho bocneho obrysu vozu a taktiez je mozne, ze musi byt najmenej 10cm od cinnej plochy svetlometu (?).
Detto plati pre zadne hmlovky. Farba cervena. Cinna plocha nie viac ako 50cm dovnutra od krajneho obrysu vozu, najmenej 20cm nad povrchom vozovky, najmenej 10cm od cinnej plochy koncoveho svetla, uviest do chodu sa smu len pri spustenych svetlach. Ak je montovana hmlovka len jedna, tak ma byt na lavej strane (blizsie k stredu vozovky).
Pre zadne hmlovky plati, ze by mali mat obdlznikovity tvar (aj ked som videl par vozov s tovarenskymi trojuholnikovymi, ktore su vyhradene pre privesny vozik na odrazky).
ty si kedy robil vodicak ?  si to nako pametas  .... alebo rad citas PCP  no ja si o hmlovkach panatam akurat ze nesmu zakryvat hlavne svetla 
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 17.2.08, 17:13 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
vodicak mam 4. rokom
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 17.2.08, 21:09 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
ventYl píše: vodicak mam 4. rokom
hmmm tak potom mas dobru pamet 
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 17.2.08, 21:26 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
nuz a ked sme doriesili topic, je miesto na offtopic. som si vsimol, ze mas v podpise napisane, ze LS bude GLS az bude motor... ? ved LS a GLS maju rovnaky motor, lisia sa len urovnou interierovej a exterierovej vybavy.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 17.2.08, 21:59 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
ventYl píše: nuz a ked sme doriesili topic, je miesto na offtopic. som si vsimol, ze mas v podpise napisane, ze LS bude GLS az bude motor... ? ved LS a GLS maju rovnaky motor, lisia sa len urovnou interierovej a exterierovej vybavy.
no ved prave .... Pri kupe bola skodofka S... 1 majitel prerobil na L , neskor na LS ale len vybavou , motor ostal origo .... S-kovy ....  ale ide ......
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 17.2.08, 22:27 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
Jonny píše: no ved prave .... Pri kupe bola skodofka S... 1 majitel prerobil na L , neskor na LS ale len vybavou , motor ostal origo .... S-kovy ....  ale ide ......
120S byla závodní stovka  leda že by to původně byla 105S jinde to S neni
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 17.2.08, 23:17 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Nebo to mohlo být Š120 bez písmene, výbavou (až na sklápěcí opěradla) odpovídá 105S a spousta lidí jí označuje nesprávně jako 120S 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 17.2.08, 23:25 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|