ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Omezovač otevření dveří
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Omezovač otevření dveří

RE:
Datum: 15.04.2004, 18:59
Od: Ondra

Když mi vypadli orig. čepy, dal jsem tam obyčejný šrouby a funguje to taky!


čep z favorita
Datum: 4.01.2003, 20:24
Od: Martin

čep z favoritu můžu doporučit, tak jak je to popsáno na http://delta.ssakhk.cz/home/zdenek/php/show/display.php?rubr=2&id=005 akorát vyndání toho starého může být docela porod, zvlášť pokud je tam po šestnácti letech "přirostlý", jako to bylo u mně. Doporučuju pár ran menším kladívkem zespoda a pak to zezhora vyndat kleštěma (opatrně, ať si nepoškrábete lak, tak jako já). Slyšet při otvírání ticho je paráda, uvidíme za půl roku :)


RE: DODATEK OMEZOVAC
Datum: 17.12.2002, 14:58
Od: Jiri Sklenar

materál který je na pantu je měkčí než ten na omezovači, takže když je tam vůle dlouho, fest se to vychodí a jsou tam díry jak.., takže dveře vyndat vyvrtat velkou díru o průměru dostatečně velkém aby se v tom ztratily původní vykloktané otvory a vložit tam čep (šroub kterému nejede závit až k hlavě a za závitovou částí uříznout, a hlavu na jedné straně zbrousit aby se tam vešel) který tam jde natěsno - natlouct kladivem. Pak ještě trochu molyky a o dveřích nevíte i když to už vypydalo na odpis.


DODATEK OMEZOVAC
Datum: 1.02.2002, 14:52
Od: PRIKRYL MAREK

SICE UŽ SKODOVKU NEVLASTNIM,ALE TIMTO PROBLEMEM JSEM SE TAKY ZABYVAL.JAK TO OPRAVDU FUNKCNE A SPOLEHLIVE SPRAVIT PRISEL MUJ OTEC PRED ASI 20 LETY.MISTO MEKEHO CEPU,SE POUŽIJE OCELOVE PERO(JE TO V POSTATE DUTY CEP ROZRIZNUTY PO DELCE)Z KVALITNI PREDPRUZENE OCELI.TAKŽE NEUSTALE VYMEZUJE PROSTOR.MYSLIM,ŽE SE KOLICKY DAJI KOUPIT ZA PAR KČ,V LEPSICH ZELEZARSKYCH OBCHODECH(FERONA),JEN PRUMER SI UZ NEPAMATUJI.JE ALE JESTE VHODNE PO MONTAZI PROVLECI KOUSEK DRATU,ABY CEP CASEM NEVYJEL.PRECI JEN TO PORAD PRACUJE.GARANTUJI ZE PRI TETO UPRAVE NIKDO NEPOZNA,ZE OTEVIRATE SKODU,A ZE NEBUDETE RANO RUSIT SOUSEDY.


RE: Opravdu to nemá cenu .....
Datum: 18.10.2001, 18:28
Od: flico

Dajte si tam capy z Favorita. Mat to pol roka a zatial je to ok


Opravdu to nemá cenu .....
Datum: 10.06.2001, 5:44
Od: Ozzzy

Po zakoupení nových čepů se praskání odstranilo, ale po třech měsících se opět dostavilo zpět. Vůle už je asi dost velká a nezbývá zřejmě nic jiného, než stále do nekonečna kupovat nové čepy.


Nema to smysl...
Datum: 10.01.2001, 23:14
Od: T2K

Nema smysl kupovat novy cep kvuli praskani. Ja jsem to menil uz asi trikrat, tak do dvou mesicu jsem na tom stejne. Mozna zalezi na dverich, ja mam Rapida, takze dvere jsou dost tezke.Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 
© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.