ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Rallye Posázaví
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Rallye Posázaví

RE: RE: RE: Jsou jeste jine rally v CR?
Datum: 21.08.2001, 14:03
Od: eRman
WWW: http://www.unicos.cz/skoda

Takže přejezdy - klasická rallye, takže máš přesně danej čas v jakém máš dojet na ČK (čas je dán startem na předešlé RZ), když přijedeš jindy máš trestný minuty. Mimo RZ musíš předpisy dodržovat a musíš jet podle itineráře. Bylo řečeno, že za nedodržení předpisů, případně jízdou mimo itinerář = vyloučení ze soutěže. S těmi předpisy to platí i pro doprovodné vozy. Přejezdy jsou za normálního provozu, RZ jsou uzavřený Na kontakty mrknu a pošlu


RE: RE: Jsou jeste jine rally v CR?
Datum: 21.08.2001, 13:52
Od: Milan

Prejezdy mezi RZ a CK jak presne se musis trfit do casu kterz mas prijet ? Mimo RZ musis dodrzovat predpisy ? a trat mezi RZ je uzavrena a nebo jedes v normalnim provozu ? Mas nejake kontakty na ostatni rally ?


RE: Jsou jeste jine rally v CR?
Datum: 21.08.2001, 13:31
Od: eRman
WWW: http://unicos.cz/skoda

Vim o těchhle amatérských rallye: Rallye Posázaví Rallye Vlašim jede se cca o měsíc dýl V polovině září jede Rallye Hořovice V zimě se jede Rallye Valašská zima Takže je jich plno a všechny pravá rallye, když k tomu přidáš nějaký závody do vrchu, případně drckrosy tak máš tak na půl roku vystaráno. K tomu Posázaví, napiš co tě zajímá a já odpovim.


Jsou jeste jine rally v CR?
Datum: 21.08.2001, 10:54
Od: Milan

Muzes mi poslat nejake dalsi informace od tebe jako od ucastnika ? A jedou se jeste jine rally tohoto typu? Mam ted moznost sehnat jednoho stareho Favorita po totalce na zadek tak uvazuju ze bych ho upravil na zavody ale nevim jestli to ma cenu podle toho kolik se jede za rok zavodu. Vim jeste o Privat sprintu do vrchu.Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 
© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.