ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Octavia RS
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Octavia RS

RE: pěkné
Datum: 18.09.2000, 17:31
Od: Radim

Je to pěkná sr...a to RS.Mám takovej dojem že to bude stát stejně jako novej bavor třetí řady v základu.Jenom je to pořád škodovka.Nic extra na tom není.Jen ty velký kola.V novinách jse´m četl že tam budou dávat 16 nebo 17.Na výfuk dali prej nerez koncovku a má to prej pěkně trapnej zvuk.Je to prostě šit kterej bude stát balík.


RE: RE: RE: Možná jsi zapomněl dodat, že
Datum: 5.09.2000, 12:42
Od: Chipmen

Je mozna skoda ze se blize nezname, mozna by to pomohlo nasi snaze. Co se týká vašeho prvenství to vám samozřejmně nikdo nebere, já sám jsem dost zaspal, prostě tu službu tak často nenavštěvuji a vlezl jsem tam až když jsem se něco doslechl. Jinak mate samozrejmne pravdu ze partner sluzba je nejenom pro novinare, akorat je mi proste divne proc suplujete jejich sluzbu. Dnes jsem se dostal (po vasem pobidnuti jsem hledal) k dalsim materialum ktere ozrejmuji nektere dalsi technicke parametry (informace z vikendoveho "madarska"). Skutecne se tam mluvilo o sestikvaltu a 4x4 ale na horizontu ja nevidim ty nevidis, rozhodne to nebude v prvnich verzich ani jako opce. A proto to zrejmne ani oficialni me dostupne dokumenty neuvadeji. Na zaver, ja Vas nesoudim stejne jako nikoho jineho na to se proste necitim a uz vubec to nehodlam delat verejne.


RE: RE: Možná jsi zapomněl dodat, že
Datum: 5.09.2000, 10:46
Od: Martin Kokeš
WWW: ...;-)

No, dobře, zachováme oficialitu a budeme si tedy vykat. :-) Máte recht, ty šestnáctky jsem přehlédl, ale možnost montáže pseudo4x4 a 6-ti stupňové převodovky je jistá. Co se týče fotek, napadlo mne, dát normálnímu smrtelníkovi kvalitní fotografie (a nevím, proč by neplnily nějakou zpravodajskou povinnost - udělal jsem thumbnaily, dal jsem si s tím práci a hlavně jsem byl první), které lze bez problému vytisknout jako A0 plakát na každém barevném plottru. A že je to novinářská databáze, ovšem, ale já se k ní loguju jako prodejce (a z tohoto pověření si můžu s propagačními materiály dělat opravdu co chci). Ostatně tak jsem i koncipoval zprávu, kterou jsem uveřejnil v den vystavení té galerie na všech možných auto serverech v ČR (tedy, kde to v rámci možností šlo) - a to dřív, než se kterýkoliv z nich zmohl na vystavení kvalitních nebo vůbec nějakých wallpaperů/obrázků. Prosím, kdybyste mne příště soudil, až mne budete víc znát. A nebo se zeptejte někoho, kdo mě zná osobně - třeba Tomáše Tržila... Dík.


RE: Možná jsi zapomněl dodat, že
Datum: 5.09.2000, 6:32
Od: Chipmen

Neopomněl, protože žádné takové informace nemám, jediný dokument, který ohledně tohoto vozu vylezl z mladoboleslavské automobilky jsem si znovu přečetl a o šestistupňové převodovce a náhonu na všechny kola tam není ani slovo. Naopak jsou tam informace o podvozku atd. takže serióznost informací o náhonu 4x4 (o kterém tam není ani zmínka) se dá považovat za skoro nulovou, minimálně pak nepodloženou. A já nehodlám uveřejňovat nějaké nepodložené dohady. Co se týká těch kol tak takto je to výslovně uveřejněno v tom dokumentu viz tento výtah "a 16palcová nebo na přání i 17palcová kola z lehkých slitin". Mimochodem vycházím z dokumentu Škoda Octavia 2001 Press Kit pro novináře. Ještě jedna připomínka, k obrázkům na Vaší stránce, ta originální nezměněná velikost je určitě velkou překážkou stáhnutí pro většinu normálně připojených lidí k internetu, nehledě k tomu, že to jsou obrázky pro novináře a řekl bych že zde má minimálně morální právo je poskytovat pouze automobilka (kdyby jste je zpracoval a uveřejnil na svých stránkách, nebo v časopisu tak je to něco jiného) viz služba pro novináře.


Možná jsi zapomněl dodat, že
Datum: 4.09.2000, 21:41
Od: Martin Kokeš
WWW: http://cokesovo.misto.cz/skoda.htm

eReSo má šestikvalt a 4x4 :-). Nevím taky jak je to s těmi koly ale zdají se mi jako 17ctky už v sérii (je to jediný design a pochybuju, že budou dělat ještě výbavu na přání...)


První RS-a budou
Datum: 4.09.2000, 10:32
Od: MiB

v prosinci. Jen velmi omezená série ( 20-30 ks), není jisté, zda-li se vůbec dostanou na český trh a/nebo k normálním zákazníkům. Takže netrpělivci - čekat , čekat, čekat. Váš MiB


Škoda
Datum: 1.09.2000, 9:50
Od: Kamil Horák

Škoda, že to asi nechtějí dělat jako třídveřové. Takhle je to jen hezky nadupaná a vyladěná oktávka. Převe jen by kupé nebo dokonce kabrio vypadalo lépe, ne?


pěkné
Datum: 31.08.2000, 22:24
Od: Ondra Plocek

Tak asi první škodovka nové éry, která opravdu zatáhne. 180 kobyl to už je pěkné stádečko, zvlášť pak s přihlédnutím k obsahu motoru. Už se těším, až potkám nějaký pořádně nazbrojený Reso na silnici. A taky až bude oznámena cena.


Super
Datum: 31.08.2000, 11:18
Od: Miloš Bártů
WWW: http://www.cables.cz

Vypadá to velmi nadějně !!! Neví někdo předpokládaný náběh výroby a orientační cenu ? Bude cena nad řadou L&K ?Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 
© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.