ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Jednoduchý imobilizér III
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Jednoduchý imobilizér III

nefunguje
Datum: 27.11.2008, 21:09
Od: ****

som zvedavý že to funguje? podľa výkresu tento imobilizér je nefunkčný!!!


RE: RE: RE: RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 3.11.2008, 19:51
Od: Jiří Straka

Obávám se, že ani tento způsob není 100%. Stačí, když přijedou se skříňovým náklaďákem a vtáhnou do vnitř. V nejlepším případě vám alarm pošle polohu auta při nakládání a to je vše, protože skříň zamezí GPS modulu, aby se spojil se satelity a určoval polohu. A podle použitých materiálů skříně jde odrušit i GSM modul. A mezitím za jízdy celý alarm deaktivují. Mimochodem ty nálepky na skle o použitém alarmu odradí jenom amatéry, profesionálního zloději ulehčí práci, tím jaký postup má zvolit. Říkal mi jeden starší chlap, že za komančů jeho syn studoval vejšku a musely odebírat alespoň jeden ruský časopis. Jeden časopis byl něco jako u nás "UROP SI SÁM" a v něm byl podrobný návod jak nainstalovat pistol pod volant s automatickou spouští. Ještě tam bylo upozornění, aby se nepoužívalo ráže 9 a víc mm protože dojde k zasvinění interiéru.


RE: RE: RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 16.06.2005, 18:37
Od: Čtenář

Sundat jde všechno, a dokonce mnohem rychleji než namontovat ! Zamykání zpátečky z mého pohledu jsou zbytečně vyhozené prachy, protože lze po sešlápnutí spojky s vozidlem volně pohybovat (odtáhnout, naložit, přemístit zkrátka cokoli. Demontáž takových systémů je opravdu rychlá. Stačí demotovat střední plastový tunel, bodnout matice na zalamovací šrouby a vyšroubovat. Zabezpečení vozu si představuji opravdu jinak. Dnešní elektronické systémy na principu GSM poř. GPS brány už mají opravdu význam.


Favorit
Datum: 1.04.2004, 9:03
Od: Mares Zdenek

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak mám do favorita zadělat imobilizér. Prej se tam musej použít dva kontakty, jeden k zapalování a druhej k elektronice. Dík


Preco nie El. zap?
Datum: 8.09.2003, 20:45
Od: Peto

V com nie je toto zariadenie vhodne pre auta s el. zapalovanim, jestvuje sposob upravy pre pouzitie v autach s instalovanym el. zapalovanim?


tajný vypínač pro feldu
Datum: 7.01.2003, 6:44
Od: ottik

Vážení, co říkáte tomu, že by se u feldy u zapalování MAGNETI MARELI( možná to jde i ostatních typů zapalování) přerušil tajným vypínačem výstup AA10 z pojistkové skříňky. Dojde k odstavení palivového čerpadla a všech 4 vstřiků a je zabezpečeno ohrožení katalizátoru.


Pomozte
Datum: 15.11.2001, 21:12
Od: Vařeka

Prosim o pomoc.Předelal jsem spinací skřínku z felicie do skody 120.Chci ale klice dopnit cipem a sehnat imobilizer.nevim kde by se dal sehnat a za kolik.Prípadne kde by me naprogramovaly cipy.Predem moc dik za kazdou radu.


skoro zbytečné
Datum: 14.08.2000, 14:26
Od: Šimi

Z vlastní zkušenosti vím, že zloději, když se jim chování elektroinstalace ve škodovce nezdá, všechno vzadu odpojí a udělají si vlatní okruh pro zapalování. Ten je napájen bud od zadní skupinové svítilny, nebo dokonce z donesené malé baterky. Pak to roztlačí, nebo rozjedou z kopce. Takže tyto různé releové sytémky jsou téměř k ničemu, ale též tam mám něco podobného :-)). Pokud chcete spínat relátkem též stykač startéru tak pozor, jeho cívka si při první špičce řekne až o 20A !!. Staré Škodovky lze elektronickým imobilizérem zabezpečit dost špatně - i když jsou různé fígle. Možná by mělo cenu koupit nový uzamykací systém volantu. V prodeji jsou nové, ocelové, které nejdou tak snadno rozkopnout jako ty původní duralové. Jo a vyndavat palec je taky skoro zbytečné, zloději mají svůj (dokonce mi ho nechali v autě, společně se škodou asi za 3000,- :-( ).


RE: RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 10.08.2000, 23:26
Od: petrix

Vazne se ten Construct neda sundat ? Jako ze je to (za 5.400) lepsi nez ruzny hovadiny (alarmy, atd..) ??


RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 1.08.2000, 22:29
Od: U-Geen
WWW: http://skoda.virt.cz

mam dojem ze 30 minut u CONSTRUCTu je ze se to do 30 minut nepodarilo odstanit...


NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 1.08.2000, 14:02
Od: Stanislav Ceska

S tou brzdou to uz asi vsichni zlodeji znaji, protoze to uz kdysi vyslo v tisku. Podle me je nejspolehlivejsi na spinaci vstup pripojit spinaci napeti z radia (vysouvani anteny apod - ale pozor na max. proud zatezi) a panel od radia si odnest domu :-) Je to amaterska a neseriova konstrukce, takze zlodeje by to mohlo zdrzet odhadem az o 20 minut a to je asi hned druha nejlepsi vec po CONSTRUCTu (ten zdrzuje oficialne 30 minut).Hlavní menu:


Hledání v článcích:

  pomoc?
Nejnovější články:

Jak to je s palivem E85
Zkušenosti z provozu vozidla Octavia Combi 1,9 TDi 81 kW
Montáž schránky pod přední sedačky Octavia II
Na brněnský Autosalon ZADARMO!
Oprava centrálního zamykání Felicia
Návod na montáž zadních repro do Octavia II
Výmena starej poistkovej skrinky vo Favorite za novú
Osvětlení vnitřních klik Octavia II
Montáž tempomatu a palubního počítače do Octavia II FL
MB 1000 a Š 100 (1964-1976)
 
© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.