ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Jednoduchý imobilizér III
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Jednoduchý imobilizér III

nefunguje
Datum: 27.11.2008, 21:09
Od: ****

som zvedavý že to funguje? podľa výkresu tento imobilizér je nefunkčný!!!


RE: RE: RE: RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 3.11.2008, 19:51
Od: Jiří Straka

Obávám se, že ani tento způsob není 100%. Stačí, když přijedou se skříňovým náklaďákem a vtáhnou do vnitř. V nejlepším případě vám alarm pošle polohu auta při nakládání a to je vše, protože skříň zamezí GPS modulu, aby se spojil se satelity a určoval polohu. A podle použitých materiálů skříně jde odrušit i GSM modul. A mezitím za jízdy celý alarm deaktivují. Mimochodem ty nálepky na skle o použitém alarmu odradí jenom amatéry, profesionálního zloději ulehčí práci, tím jaký postup má zvolit. Říkal mi jeden starší chlap, že za komančů jeho syn studoval vejšku a musely odebírat alespoň jeden ruský časopis. Jeden časopis byl něco jako u nás "UROP SI SÁM" a v něm byl podrobný návod jak nainstalovat pistol pod volant s automatickou spouští. Ještě tam bylo upozornění, aby se nepoužívalo ráže 9 a víc mm protože dojde k zasvinění interiéru.


RE: RE: RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 16.06.2005, 18:37
Od: Čtenář

Sundat jde všechno, a dokonce mnohem rychleji než namontovat ! Zamykání zpátečky z mého pohledu jsou zbytečně vyhozené prachy, protože lze po sešlápnutí spojky s vozidlem volně pohybovat (odtáhnout, naložit, přemístit zkrátka cokoli. Demontáž takových systémů je opravdu rychlá. Stačí demotovat střední plastový tunel, bodnout matice na zalamovací šrouby a vyšroubovat. Zabezpečení vozu si představuji opravdu jinak. Dnešní elektronické systémy na principu GSM poř. GPS brány už mají opravdu význam.


Favorit
Datum: 1.04.2004, 9:03
Od: Mares Zdenek

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak mám do favorita zadělat imobilizér. Prej se tam musej použít dva kontakty, jeden k zapalování a druhej k elektronice. Dík


Preco nie El. zap?
Datum: 8.09.2003, 20:45
Od: Peto

V com nie je toto zariadenie vhodne pre auta s el. zapalovanim, jestvuje sposob upravy pre pouzitie v autach s instalovanym el. zapalovanim?


tajný vypínač pro feldu
Datum: 7.01.2003, 6:44
Od: ottik

Vážení, co říkáte tomu, že by se u feldy u zapalování MAGNETI MARELI( možná to jde i ostatních typů zapalování) přerušil tajným vypínačem výstup AA10 z pojistkové skříňky. Dojde k odstavení palivového čerpadla a všech 4 vstřiků a je zabezpečeno ohrožení katalizátoru.


Pomozte
Datum: 15.11.2001, 21:12
Od: Vařeka

Prosim o pomoc.Předelal jsem spinací skřínku z felicie do skody 120.Chci ale klice dopnit cipem a sehnat imobilizer.nevim kde by se dal sehnat a za kolik.Prípadne kde by me naprogramovaly cipy.Predem moc dik za kazdou radu.


skoro zbytečné
Datum: 14.08.2000, 14:26
Od: Šimi

Z vlastní zkušenosti vím, že zloději, když se jim chování elektroinstalace ve škodovce nezdá, všechno vzadu odpojí a udělají si vlatní okruh pro zapalování. Ten je napájen bud od zadní skupinové svítilny, nebo dokonce z donesené malé baterky. Pak to roztlačí, nebo rozjedou z kopce. Takže tyto různé releové sytémky jsou téměř k ničemu, ale též tam mám něco podobného :-)). Pokud chcete spínat relátkem též stykač startéru tak pozor, jeho cívka si při první špičce řekne až o 20A !!. Staré Škodovky lze elektronickým imobilizérem zabezpečit dost špatně - i když jsou různé fígle. Možná by mělo cenu koupit nový uzamykací systém volantu. V prodeji jsou nové, ocelové, které nejdou tak snadno rozkopnout jako ty původní duralové. Jo a vyndavat palec je taky skoro zbytečné, zloději mají svůj (dokonce mi ho nechali v autě, společně se škodou asi za 3000,- :-( ).


RE: RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 10.08.2000, 23:26
Od: petrix

Vazne se ten Construct neda sundat ? Jako ze je to (za 5.400) lepsi nez ruzny hovadiny (alarmy, atd..) ??


RE: NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 1.08.2000, 22:29
Od: U-Geen
WWW: http://skoda.virt.cz

mam dojem ze 30 minut u CONSTRUCTu je ze se to do 30 minut nepodarilo odstanit...


NEJSPOLEHLIVEJSI
Datum: 1.08.2000, 14:02
Od: Stanislav Ceska

S tou brzdou to uz asi vsichni zlodeji znaji, protoze to uz kdysi vyslo v tisku. Podle me je nejspolehlivejsi na spinaci vstup pripojit spinaci napeti z radia (vysouvani anteny apod - ale pozor na max. proud zatezi) a panel od radia si odnest domu :-) Je to amaterska a neseriova konstrukce, takze zlodeje by to mohlo zdrzet odhadem az o 20 minut a to je asi hned druha nejlepsi vec po CONSTRUCTu (ten zdrzuje oficialne 30 minut).© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.
Zásady ochrany osobních údajů