ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Škoda Favorit Forman Pickup (Cedrych)
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Škoda Favorit Forman Pickup (Cedrych)

Od Cedrycha...
Datum: 20.03.2013, 8:25
Od: Radek

Už nechci nic, ani ZADARMO!!!Ve většině popisů závad se nakonec objeví věta "Tuto závadu svěřte do péče odborným servisům Škoda"!!Zlatý Mach a Plšek!Čím starší knížka, tím lepší.


RE: Strohost sama
Datum: 1.07.2005, 14:15
Od: P.K.

I já mám favorita a tuhle knížku jsem dostal od táty (taky měl jednou favorita) a myslim, že je použitelná jen v kombinaci s tou knížkou o 105-kách. Neni tam ani tak jednoduchá věc jako je popis montáže autorádia nebo oprava počítadla kilometrů. Děs běs.


Náhrada?
Datum: 19.12.2001, 20:24
Od: jan

Je tahle kniha dostatečnou náhradou náhradou za "Návod k obsluze"? Jsem jeden z těch co jsou majiteli bazarového auta. Zajímámne jestli mi tahle kniha pomůže. Kniha "Jak na to" mně přišla jak příručka pro mechanika. Obsahuje tato publikace například popis palubní desky? Já totiž ani nevím co všechno ukazuje. Jsou zde i popisi závad? Děkuji


Strohost sama
Datum: 25.04.2000, 13:41
Od: Jarda

I já jsem vlastnikem tohoto dílka,kde jsou stare dobré časy kdy jsme mohli najít v technické příručce vše.V této knize nelze nalézt nic.Ve všech případech vas tato kniha odkáže na odbornou dilnu,což nam je jaksi kničemu.Pokud jsem se někoho dotkl mim názorem tak se omlouvám.


nekupujte to....
Datum: 12.04.2000, 7:55
Od: jacky

Nedávno jsem jí měl v ruce je tam toho málo a je to hrozně svázané po nekolika otočeních tomu padaj listy ... myslím že v publikaci jak na to je toho víc......© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.
Zásady ochrany osobních údajů