ŠKODA techweb > Komentáře k článku: Tester TS02
ŠKODA techweb [homepage]

Komentáře k článku: Tester TS02

VagCOM
Datum: 14.11.2004, 17:07
Od: Foo

www.id2.cz :-)


RE: Diagnostika
Datum: 3.08.2003, 15:02
Od: fox

Mam na tebe dotaz jak připojíš PC k Autu maš nějakou speciální kartu nebo tak něco.a kde seženeš připojovací konektor.jo a ještě když bych ti sehnal servisni kody okopíroval bys mi ten soft?


Diagnostika
Datum: 21.03.2002, 20:36
Od: Roman

Mam diag. softver na PC takze pre mna neni problem si urobit diag.ale problem nastava ked Vam PC vypise kod chyby v ciselnom kode takze aj tak neviete co to znamena. Urcitym riesenim je mat servisny manual ktory si na druhej strane servisy strazia. Prosil by som keby niekto mal info kde sa k ser.manualu dostat bol by som mu povdacny. Ozvite aj na moj e-mail rv-hyb.mjr@stonline.sk


Žádná kontrolka Servi
Datum: 14.02.2000, 15:24
Od: Ing. I. Dymovský
WWW: http://sportmotor.sro.cz

Pokud je mi známo, nemají vozy Felicia a Octavia kontrolku Service. Pouze u vozidel Octavia TDI se při určitých závadách (a není jich mnoho) načetných do paměti závad rozbliká kontrolka žhavení.



© 1999-2018, Petr Váňa a Insidea Digital s.r.o.
Jakýkoliv výňatek či přetisk obsahu serveru Škoda TechWeb může být použit jinde pouze s písemným svolením provozovatelů serveru, jež jsou uvedeni výše.
Zásady ochrany osobních údajů