|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
alda
Registrován: 24.4.06, 09:24 Příspěvky: 299 Bydliště: BRNO
|
No jóóó, srandičky.  Náhodou není problém sehnat mrtvolu mobilu ze kterého si vykucháte co potřebujete. Nebo mám jenom já takový známý co hážou drahý mobily do kýblu se špinavou vodou? 
_________________ Škoda 120L, vrbová zelená, r.v. 12/87
centrál+alarm na dálk. ovládání
|
| 29.10.07, 14:17 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
alda
Registrován: 24.4.06, 09:24 Příspěvky: 299 Bydliště: BRNO
|
A co spotřeba? 700mA na kus je na mě docela hodně.... 
_________________ Škoda 120L, vrbová zelená, r.v. 12/87
centrál+alarm na dálk. ovládání
|
| 29.10.07, 14:19 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
alda píše: A co spotřeba? 700mA na kus je na mě docela hodně.... 
Když ta dioda má 3W? Ohmův zákon ti nic neříká? Uvědom si že to má 140° a svítivost asi 30 000mCd
|
| 29.10.07, 15:35 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
ty vole, z toho musia riadne boliet oci 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 29.10.07, 19:38 |
|
 |
|
alda
Registrován: 24.4.06, 09:24 Příspěvky: 299 Bydliště: BRNO
|
cyz píše: alda píše: A co spotřeba? 700mA na kus je na mě docela hodně....  Když ta dioda má 3W? Ohmův zákon ti nic neříká? Uvědom si že to má 140° a svítivost asi 30 000mCd
Ohmův zákon je sice pěkná věc, ale tady se bavíme o polovodičovém přechodu. Já raděj sáhnu po 10diodách se svítivostí 20000mcd, které si za vezmou 20mA a budou mě stát třetinu ceny a výsledný efekt bude stejný možná i lepší!!!!
_________________ Škoda 120L, vrbová zelená, r.v. 12/87
centrál+alarm na dálk. ovládání
|
| 30.10.07, 07:44 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
alda píše: cyz píše: alda píše: A co spotřeba? 700mA na kus je na mě docela hodně....  Když ta dioda má 3W? Ohmův zákon ti nic neříká? Uvědom si že to má 140° a svítivost asi 30 000mCd Ohmův zákon je sice pěkná věc, ale tady se bavíme o polovodičovém přechodu. Já raděj sáhnu po 10diodách se svítivostí 20000mcd, které si za vezmou 20mA a budou mě stát třetinu ceny a výsledný efekt bude stejný možná i lepší!!!!
To beze sporu, když ty diody nasměruješ do různých směrů, protože klasické mají všechby do 20°. Na tom shopu jak jsem ti posílal nabízí i klasické diody se svítivostí 70 000mCd s takovým odběrem jaký by sis představoval
třeba toto:
http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi= ... 6d11f726fe
|
| 30.10.07, 13:09 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|