| Autor |
Zpráva |
|
Lp640
Registrován: 3.3.07, 09:00 Příspěvky: 91
|
 Voda ve válcích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomoc mam vodu ve válcích a nevim jestli musim sundat hlavu abych jí dostal ven nebo co mam udělat děkuji moc
|
| 7.10.07, 13:41 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Voda ve válcích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lp640 píše: Pomoc mam vodu ve válcích a nevim jestli musim sundat hlavu abych jí dostal ven nebo co mam udělat děkuji moc
sdělej svíčky a zatoč miloš
|
| 7.10.07, 13:44 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
A jak se ti tam dostala?
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 7.10.07, 14:06 |
|
 |
|
p20k
Registrován: 2.9.07, 12:57 Příspěvky: 288 Bydliště: Pardubický kraj
|
Martin píše: A jak se ti tam dostala?
Asi se tam dostala špatným těsněním pod hlavou to jsem měl taky teda jen v jednom válci.
|
| 7.10.07, 14:08 |
|
 |
|
Lp640
Registrován: 3.3.07, 09:00 Příspěvky: 91
|
jj špatný těsnění já ji mam ve dvou válcích
|
| 7.10.07, 14:11 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Tak jestli máš špatný těsnění, tak tu hlavu musíš stejně sundat a těsnění vyměnit, tak nevím, co řešíš?
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 7.10.07, 14:18 |
|
 |
|
Lp640
Registrován: 3.3.07, 09:00 Příspěvky: 91
|
těsnění jsem měnil ale zůstala tam voda a já to nechci znovu sundavat
|
| 7.10.07, 14:36 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Tos měnil těsnění a nechal ve válci vodu?  Tak to udělej jak píše miloš: odšroubuj svíčky, protoč párkrát motorem, zašroubuj zpět a jedeš.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 7.10.07, 14:43 |
|
 |
|
Lp640
Registrován: 3.3.07, 09:00 Příspěvky: 91
|
no jo no chybička se vloudila ale dík moccccccccccc
|
| 7.10.07, 14:48 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Jak se někomu může podařit vyměnit těsnění a nechat ve válci vodu? Vždyť je nutné očistit blok od starého těsnění - nelze si vody ve válci nevšimnout. Pak se musí nasadit nové těsnění a zkontrolovat, zda není naopak - opět nelze si vody ve válci nevšimnout. 
|
| 7.10.07, 21:05 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
fatal píše: Jak se někomu může podařit vyměnit těsnění a nechat ve válci vodu? Vždyť je nutné očistit blok od starého těsnění - nelze si vody ve válci nevšimnout. Pak se musí nasadit nové těsnění a zkontrolovat, zda není naopak - opět nelze si vody ve válci nevšimnout. 
No a taky vyfoukat ten bordel z valcu kdyz skrabes/smirglujes blok
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 7.10.07, 21:12 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
DRYVER píše: No a taky vyfoukat ten bordel z valcu kdyz skrabes/smirglujes blok
A taky vytáhnout díly a různé kusy nářadí, které tam napadaly... 
|
| 7.10.07, 23:04 |
|
 |
|
Speeder
Registrován: 6.11.06, 20:46 Příspěvky: 267 Bydliště: České Budějovice
|
Klíče a voříšky z goly tam nechávám, pak to má lepší zvuk 
_________________ Peugeot 309 1.9 D
Škoda 120L "Rallye"(engine 781.136)
|
| 7.10.07, 23:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|