Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Re: přetěsnení AC pumpy
Kalista píše:
jak by jste přetěsnili AC pumpu? postup a tak
Podle toho co na ní přetěsnit...jestli z ní uniká benzín tak zkus nejdříve dotáhnout ty šrouby co jí drží pohromadě, jinak nová membrána. Jestli z toho teče olej tak vyměň ten plastový blok mezi pumpou a motorem. V mojem případě bylo potřeba měnit celý spodek protože unikal olej kolem toho čepu na kterém je páčka na ruční pumpování, bylo to vychozené
tak jsem sundal AC pumpu aji s tím plastem pořadně jsem očistil ředidlem všechny plochy a dával mezi to papírové těsněni a trochu jsem na to dal silikonu. uvidim co to udělá
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru