| Autor |
Zpráva |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
 susplech
shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne  diky
kdyby se to nekomu valelo doma dik
|
| 27.8.07, 15:42 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
mopedak odhalen
Neni to moc tenky? Davali tam duralovej plech asi 8mm ... Zelezo je sice zelezo ... 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 27.8.07, 16:46 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: susplech
fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne  diky kdyby se to nekomu valelo doma dik
trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš
|
| 27.8.07, 16:58 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
 Re: susplech
slovacek.milos píše: fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne  diky kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš
Dekl od nějaké šachty v Metru
A možná by byl i nerezovej 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 28.8.07, 22:04 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
 Re: susplech
Bukaj píše: slovacek.milos píše: fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne  diky kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš Dekl od nějaké šachty v Metru  A možná by byl i nerezovej 
Tak to chce uz ale odvahu a hlaven rychly nohy no trochu sily by taky neskodilo. 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 28.8.07, 23:05 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
To ti normálně stačí tabule, však ta má rozměr 1x2m, tak co řešíš?
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 29.8.07, 08:00 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
Matthes píše: mopedak odhalen  Neni to moc tenky? Davali tam duralovej plech asi 8mm ... Zelezo je sice zelezo ... 
mame na felde taky orogo skoda lizinu a to je cca 4 dural ale uz osoupanej a drzi perfektne.
jj prokouknul jsi me
|
| 29.8.07, 09:13 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
 Re: susplech
slovacek.milos píše: fert.j píše: shanim plech na vyrobu liziny minimalni rozmery plechu 3x1000x1200mm a hlavne pokud mozno levne  diky kdyby se to nekomu valelo doma dik trojku plech metr krát metr dvacet, to bude obrněné pěchotní vozidlo nebo co miloš
Asi z toho bude nový typ - Škoda BVP....nebo replika Škoda Henlein 
|
| 29.8.07, 09:44 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
vtipaslci radsi reknete kde ho levne seznat tabule 3x1000x2000 stoji cca 1300 to si prihodim700 a mam origo skoda ale to bych znekolikanasobil cenu toho auta
|
| 29.8.07, 09:49 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
fert.j píše: vtipaslci radsi reknete kde ho levne seznat tabule 3x1000x2000 stoji cca 1300 to si prihodim700 a mam origo skoda ale to bych znekolikanasobil cenu toho auta
Zkus popřemýšlet jestli nemáš kámoše někde v nějaké firmě co vyrábí takové věci jako výtahy, eskalátory, plošiny pro invalidy apod. tam takových plechů mívají docela kotel.
|
| 29.8.07, 09:51 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
prave ze neme a co ty??.-)
|
| 29.8.07, 10:11 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-)
Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi?
|
| 29.8.07, 10:15 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
cyz píše: fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi?
praha
|
| 29.8.07, 10:40 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
cyz píše: fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi?
ty ses z kunovic?kousek je ostrozska nova ves?
|
| 29.8.07, 10:41 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
fert.j píše: cyz píše: fert.j píše: prave ze neme a co ty??.-) Možná bych o něčem věděl ale neslibuju. Odkuď jsi? ty ses z kunovic?kousek je ostrozska nova ves?
Jo hned vedle...to to tam znáš? Jaký materiál to má být?
|
| 29.8.07, 10:56 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|