Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 19:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 spořitelna 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek spořitelna
jezdím ted hodně co ciziny a občas mám stres že nemám dostatek E, dojdu do spořitelny díky tomu že přede mnou to 6 lidí vzdalo tak jsem se dostal na řadu, řeknu babě že potřebuju zrušit trvák na alimenty a zažádat o platební kartu, trvák mi zrušila a prej ta karta to musím příjít dnes v 11.00 hodin, že je potřeba nastavit produkt nebo co, celkem jsem tam sgtrávil 45 minut, ráno mi přišla SMS že potvrzují schuzku na 11.OO hodin, tak tam ted du je to normální?


7.5.19, 09:47
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6508
Bydliště: Kosice
Příspěvek Re: spořitelna
ak by ti hned na mieste tu platobnu kartu aj dali, tak by to bol luxus. skor do teba budu tlacit aj kadejake dalsie somariny ako povolene precerpanie a mozno sa ti budu snazit nanutit okrem platobnej (debetnej) karty aj kreditnu kartu. pod tym by som rozumel to "nastavit produkt". karta ti potom pride postou.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


7.5.19, 10:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: spořitelna
tak ted jsem se vrátil je čtvrt na jednu, budu mít platební kartu, mám zdarma účet, zvedli mi penzijko z 550 na 1000, pak ještě ušetřím 400 korun že mi výpis biude chodit na mejl a dali mi složku jakýchsi papírú, sem to zrovna hodil do popelnice :roll:

to sem potřeboval jen zrušit trvák na alimenty a získat kartu :roll: a dvě hodiny v prdeli, příště pujdu raději na dentální hygienu to je prospěšněnší a netrvá to tak dlouho :roll:


7.5.19, 11:28
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: spořitelna
se spořitelnou už jsem skončil před lety, a mám jen Mbank a všechno si řeším po internetu

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


7.5.19, 11:34
Profil ICQ
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12050
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: spořitelna
Na to bys asi Milose neutahl, jit dneska na pobočku zrusit trvalak je celkem bizar. :-D To jde přes internetbanking i u sporitelny. ;)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


7.5.19, 12:27
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: spořitelna
viki to mi taky nabízela bankovnictví do mobilu, no když jsem vytáhl svůj tlačítkový samsung at to zkusí, tak ji to přešlo,
bezdotykáč mám ale nepoužívám, mám furt zasrané ruce tak to není nic pro mě, já byl ve spořce asi před sedmi lety to mě baba nasrala, chtěl jsem udělat trvák na stavebko a ona mi řekla si tam dejte zrovna 200.000 a nemusíte měsíčně posílat, tak jo a za měsíc mi přišlo že jsem porušil smlouvu že jsem hned naplnil cílovou částku a dávají mi výpověd, tak jsem tam musel jít a zas zaplatit snad 1500 zvedli mi cílovou částku na 300.000 kč tak jsem celkem zaplatil 4500 abych mohl spořit 300.000 a za šest let z toho mám asi 6000 to je prostitutka zisk, to sem měl i jakési fondy za pět let co jsem tam našporoval tak si strhli na poplatcích, pak mě přesvědčili na najaké fondy že mi zhodnotí 150.000 kč a už jsem je neviděl,
ted stou kartou musím prej aspon jednou za měsíc zaplatit jinak mi dají padesát korun pokutu, kartu jsem měl asi před deseti lety pak mi ji už neposlali,

mi to tak připadá že to je firma která tě obere o čas i o peníze a k ničemu to není, za komunistů jsem měl různí knížky které peníze zhodnocovali ted si jen berou :roll:


8.5.19, 08:26
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: spořitelna
Jarda S. píše:
se spořitelnou už jsem skončil před lety, a mám jen Mbank a všechno si řeším po internetu


to mám taky že když tam vložim litr tak mi tam litr přidají, všechno jsem zřídil po internetu ale ztratil jsem kontakt, prakticky nemám na to ani čas a zájem, manželka má internetové bankovnictví, když to vnímám kolik stráví nervů s různýma platbama které musí chodit přesně jinak vysoké penále, někfdy ji nejde zadat heslo, pak nejde internet, pak ten pojebaný terminál to někdo komerčce vytuneloval a ty musíš ty papíry tisknout a nosit do banky, ty platby ted chodí jak počasí, pak mění pravidla tak zas na školení do komerčky, do toho ČKP, danové přiznání, doktor, zubař, občanka, řidičák, zbroják, nekonečný boj STK a MěU, ŽU, životní prostředí, :roll: kolikrát si kladu otázku jestli má cenu vůbec něco dělat, :wink:


8.5.19, 08:50
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek Re: spořitelna
No tragedie jako pošta a podobné instituce, které se pořád nachází v hluboké totalitě. Osobně mám FIO a mBank a na pobočky nechodim...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


14.5.19, 21:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: spořitelna
myslím že se to už ani nedá nazvat tragédií,

včera mi došla karta a ted uděláme dva jednoduché kroky k aktivaci odešleme emal, odestal jsem ho 6 x chyba, du do spořky kartu mi zaktivovali, v bankomatu fachčila dnes du na nákup do penošu, chodím tam jak cyp půl hodiny, protože nakupovat nechodím a nevím kde co je, dojdu ke kase platba zamítnuto, pak mi to udělal ještě jednou přiložím kartu píp a platba zamítnuto, nákup jsem tam nechal a šel pryč,
byla u nás návštěva tam mi řekli že jsem na hlavu že to není možné manželka vzala kartu a jela do našeho obchodu na náš terminál a platba zamítnuto a když kartu zasunula a zadala pin který vyplnila spořka tak terminál napsal kartu nelze v terminálu použít :evil:


16.5.19, 19:14
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12050
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: spořitelna
U vas na vychode se nicemu uz nedivim. :lol:

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


17.5.19, 07:13
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: spořitelna
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... ggL37poPKh


17.5.19, 18:48
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz