Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 13:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 zánik vozidla 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek zánik vozidla
známý je nad hrobem už nechodí a má propadlý řidičák tak mě požádal o likvidaci vozového parku,

napsal plné moci k vyřazení vozidla z evidence, auta jsem zatáhl na vrakec, žádosti, doklady, hurá do veselí pan fico mi řekl máte tři vozidla tak musíte mít utržené tři pořadové čísla,

a budete mít na krku možná trestní stíhání protože plná moc k vyřazení vozidla z evidence je dát rz do depozita nikoliv auta zlikvidovat, na plné moci musí být napsáno splnomocnění k zániku vozidla

nazdar :evil: :wink:

nevite někdo kdo znás tří je největší blbec????


Naposledy upravil slovacek.milos dne 14.1.19, 14:55, celkově upraveno 1



14.1.19, 14:47
Profil
Pspvek Reklama

   
Junior TW team

Příspěvky: 6011
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: zánik vozidla
Oni to mají jak ve fabrice jedno číslo=jedno vozidlo, něco jako ve fabrice odvádění práce.

No s tou plnou mocí, j eto zákon padajícího hovna, on jsi tu plnou moc nechává a když se to někomu nebude líbit, tak to padne na něj, tak rovnou to hodí na tebe.
Příště to tam napsat obecně jen a bude klid.

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


14.1.19, 14:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
veteránista já tu plnou moc měl napsanou naprosto stejně minulý týden a vše OK byla to felicie odhlašoval jsem ji 7.1. navíc dávat do depozita značky ke kterým je vystaven doklad o ekoligické likvidaci to by mě taková kokotina nenapadla :roll:


Naposledy upravil slovacek.milos dne 14.1.19, 15:07, celkově upraveno 1



14.1.19, 14:58
Profil
Junior TW team

Příspěvky: 6011
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: zánik vozidla
Já to znám u nás, vždycky jsi říkám, jak chytnu toho plešouna bude problém a taky to tak je.

To samé šéf, koupil z Německa motorku z roku 1928, dovoz v rámci EU.
Vedoucí DI mu řekl, že nebude dělat z českých silnic smětiště a nic tak starého jeho úřad nepřihlásí, ať jsi to pořeší pokud chce s minesterstvem, jaké k tomu dá stanovisko :shock:

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


14.1.19, 15:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
to se mi stalo taky přijedu s motorkou z holanska na stk veselí a že to nemá emise a že mi to dělat nebude, co mám dělat ? jedte si kam chcete nazdar, jel sem na jiní stk tam vše ok do druhého dne motorka přihlášená, stačilo prej jen někam napsat do prahy a ty emise poslali na email,

jen nechápu co do toho má co kecat vedoucí DI protože když máš papáry k registraci musí zaregistrovat,


14.1.19, 15:15
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12049
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: zánik vozidla
Veteranista píše:
Vedoucí DI mu řekl, že nebude dělat z českých silnic smětiště a nic tak starého jeho úřad nepřihlásí, ať jsi to pořeší pokud chce s minesterstvem, jaké k tomu dá stanovisko :shock:

Dneska je jedno na kterym urade to přihlásíš. Si muze trhnout nohou.

U nas třeba dela dovozy a historiky ta sama kancelar. To je pak pohodicka. :mrgreen:

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


14.1.19, 15:22
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
viki taky to tak není úplně pravda, byl jsem na úřadě ve veselí a přišel tam borec neco s traktorovou vlečkou v beclavi mu řekli že to je moc práce, v hodoníně to samé a ve veselí mu řekl tak teda jo já vám to udělám, ale nevím co to přesně bylo já se jen těšil jak vypadnu


14.1.19, 16:16
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12049
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: zánik vozidla
Milosi.... muzes to prihlasit kdekoliv tam, kde plati zakony CR. Na vas se to pochopitelne vubec nevztahuje. :D

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


14.1.19, 17:41
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
tady je to samý ultrablb, morava, sem ti viki psal jak mi fico odmítl dát papíry na přestavbu, když jsem na tom trval a nechtěl jsem odejít tak se slovy nikdy vám ji nepovolím mi ji musel napsat, zavolal na stk at mi stk nevydají ale zas museli, kdybys viděl fica jak barvil když mi přestavbu zpisoval bys nechápal,

na feldě odšroubovat podlahu, přepážku, dát tam dva pásy , práce na hodinu, pro ouřadu neskutečný problém, napsat místo 2 lidi pět lidí a nákladní osobní, :roll: , přestavba byla z metalexu a paní mi napsala že bud si to udělám sám a přijedu zaplatím 1500 nebo si to udělám sám a zažádám si o přestabu tuším 2000 korun což bylo jednoduší než jet do metalexu což bylo až v mělníku, napsala podmínky MDS a ok felda ke mně jezdí dodnes je v dobrém stavu


14.1.19, 17:59
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
hoši ještě třeba chybí malý nechničák nezdá se vám blbost vystavovat malý techničák na vozidlo které je ekologicky zlikvidováno aby šlo odhlásit :?:


14.1.19, 18:44
Profil
Junior TW team

Příspěvky: 6011
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: zánik vozidla
Jo s tím udělaním techničáku aby ho mohli obratem zničit to je supr vychytávka :D

Viky píše:
Dneska je jedno na kterym urade to přihlásíš. Si muze trhnout nohou.

U nas třeba dela dovozy a historiky ta sama kancelar. To je pak pohodicka. :mrgreen:


JJ těď už jo, takže asi taky už budu jezdit rovnou do Zlína.

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


15.1.19, 06:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
ve zlíně můžeš narazit na další pasti,

přijel kamarád dostal pokutu 2500 kč ve zlíně,


zastavili ho policajti vlezli mu do auta a zjistili že svítí kontrolka ABS, policajt mu řekl další jízdu mu zakazuje, auto pujde na odtahovku a když bude tak nějak slušný tak se domluvíme, zaplatil a přijel ke mně :roll: by mě zajímalo jestli je někde v manuálu k vozidlu napsáno že když se rožne kontrolka abs je vozidlo nezpůsobilé provozu


15.1.19, 07:38
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12049
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: zánik vozidla
Rozhodne je to napsany v metodických pokynech pro STK.

Teoreticky, pokud auto normalne brzdi (není tedy nebezpecne - osobní vozy mají předepsanou minimalni ucinost brzd myslim 5.5m/s2), měli by mu dovolit nouzovy dojeti.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


15.1.19, 14:27
Profil ICQ YIM
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: zánik vozidla
jaké nouzové dojetí to nechápu, rožne se kontrola a třeba LZ čidlo sporadická, změříš LZ čidlo a je OK, nebo se ti vybije baterka a nejede ti motorek abs dobiješ baterku a funkce abs je naprosto v pořádku přičemž svítí kontrolka, stejně tak se ti rožne pytel malé napětí pro výbuch,


15.1.19, 14:50
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: zánik vozidla
Tak to je teda úlet, mě sice stavějí policajti běžně, ale vrchol byl že chtěli otevřít kufr, když jsem je nasral tím že jsem ji vysvětlil jak je ve vyhlášce popsáno zastavení vozidla policií. Dovnitř mi nikdy nelezli, kontrolky nikdy nekontrolovali, dokonce i když obcházeli auto dvakrát aby našli aspoň něco na pokutičku...

Na STK mě technik drbal za nesvítící kontrolku potkávaček, že prý když na to prijdou policisté tak je to na pokutu, nevím co je na tom pravdy...

Zpět k tématu, situace ze života, auto i lidi znám osobně - vážná havárie, auto rozsekané na šrot, pasažéři ve velmi vážném stavu, majitel vozidla téměř v komatu, vozidlo posléze zvrakované, ale nešlo vyřadit z provozu, protože nikdo jiný než majitel to neudělá a majitel byl v tak vážném stavu že nějaká cesta na úřad nebo kamkoliv jinam nehrozila nemluvě o tom že si nic nepamatoval. Všechno papírování dcera majitele vyřídila, jen vyřadit z provozu to nemohla. Možná je to pojistka, aby to nešlo vyřadit bez souhlasu majitele, ale v některých případech to akorát komplikuje život všem okolo.


15.1.19, 15:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz