Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 17:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 přepis auta bez platné stk 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek přepis auta bez platné stk
ve veselí nad moravou nechtěli přihlásit auto auto protože má minulý měsíc propadlou stk, borec si ho koupil, nejprve ho vyhodili kvůli pojistce tu si udělal a pak že to nevemou bez stk do evidence evidenčku má

to je banda blbců :roll:


11.9.13, 15:03
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6800
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
bez platné STK neuděláš změnu majitele, to už jsem taky zkoušel a nejde to :roll:
pokud to nemáš v polopřevodu, tak ať to bývalý majitel dá do depozitu, pak to přepíšeš.
ale zase bez platné STK to nevytáhneš z depozitu :D


12.9.13, 05:38
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
jo ale přijdeš na tu fízlárnu kterí se říká registr vozidel, na nástěnce máš napsíno co máš všechno mít to vypíšeš a máš
odsedíš si hodinu a debil tě vyhodí že nemáš stk, v evidenční kontrole má debil napsíno že vozidlo vyhovuje
a nemá závady
já jsem na ně strašně nasraný musel jsem třeba padělat razítko neexixtující banky,
nebo koupit jiné auto a přepálit číslo kastle a použít jiné doklady,
tam byla kuriozita že jsem všechno napsal tomu starostovi co má úřad na ho**o a ten mi odepsal že v mém případě došlo k velkému nedorozumění a to je vše tranzita si evidují dalších deset let ten je ve šrotě a pojistku nikdo neplatí, :oops:

nebo jsem si vzpoměl jak jsem koupi tři motorová vozidla a vlastník za týden ttragicky zahynul, dva roky jsem je měl na dvoře a pak je dal do šrotu auta zaplnují statistiky neplatičů a zatěžují další úředníky v bezvýznamné práci :roll:


12.9.13, 06:49
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
Johne, auto v depu prepises? Mi rikali ze ne. Co k tomu je potreba?


12.9.13, 09:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
to samý jako ke standartnímu přepisu

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


12.9.13, 09:59
Profil ICQ
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
Tedy platnou STK, EK, TP, OTP.


12.9.13, 10:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
To je přesně Vořechův případ, nemá STK a je v depozitu.
Slyšel jsem něco, že auta v depozitu bez STK se budou trvale odhlašovat nebo co. Snad to je jen kec.


12.9.13, 10:39
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
http://portal.gov.cz/portal/obcan/situace/116/123/4015.html

Citace:
Je možné v režimu "depozit" provádět jiné úkony (např. prodej vozidla - tj. odhlášení ze starého vlastníka a přihlášení na nového vlastníka)?
Ano, v režimu dočasného vyřazení lze provádět odhlášení z jedné osoby a přihlášení vozidla na jinou osobu.
Pokud se provádí odhlášení a přihlášení vozidla (převod vozidla na jinou osobu), musí odhlašující osoba dát úřadu písemné čestné prohlášení, že odhlašuje vozidlo s identifikátory (VIN, typové číslo motoru), které jsou uvedeny v registru vozidel. Při přihlášení takového vozidla se nepožaduje platná STK a doklad o pojištění.
Protože se režim dočasného vyřazení vozidla používá také k rozsáhlejším opravám vozidel, je v tomto režimu povolená výměna karosérie a motoru, ale jen za karosérii resp. typ motoru výrobcem nebo akreditovaným dovozcem vozidla prohlášený za záměnný díl.
Pozor, přestavba vozidla není v tomto režimu povolena.
Všechny změny, vyjma uvedeného převodu vozidla, ke kterým v době trvání režimu dočasného vyřazení dojde, se úřadu hlásí až při ukončení tohoto režimu.


12.9.13, 10:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6800
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
ve depozitu můžeš přepsat auto bez STK a povinného ručení.

fatal píše:
http://portal.gov.cz/portal/obcan/situace/116/123/4015.html

Citace:
Pokud se provádí odhlášení a přihlášení vozidla (převod vozidla na jinou osobu), musí odhlašující osoba dát úřadu písemné čestné prohlášení, že odhlašuje vozidlo s identifikátory (VIN, typové číslo motoru), které jsou uvedeny v registru vozidel.


tohle jsem si nejdříve telefonicky ověřil, avšak na místě si paní za přepážkou postavila hlavu a prostě musí být evidenčka, i když je vozidlo v depozitu a nazdar :evil:

chemer píše:
Slyšel jsem něco, že auta v depozitu bez STK se budou trvale odhlašovat nebo co. Snad to je jen kec.


není to kec, maximálně rok a pak je vozidlo technicky nezpůsobilé a nazdar


12.9.13, 11:00
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
Nakopat...
Prepis v depu lze, ale musi byt evidencka.
Zadne ruseni vozu v depozitu se nekona. Oficialne max 1,5 roku, neoficialne se nemusim bat.
Tolik nejnovejsi zpravy z magistratu.


12.9.13, 15:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
chemer píše:
To je přesně Vořechův případ, nemá STK a je v depozitu.
Slyšel jsem něco, že auta v depozitu bez STK se budou trvale odhlašovat nebo co. Snad to je jen kec.


já dokonce v tom zákoně někde četl že úřad je povinen vyřadit dočasně vozidlo z provozu kterí nemá déle jak tři měsíce stk ale nedělá se to


12.9.13, 15:19
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6800
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
fatal píše:
Nakopat...
Prepis v depu lze, ale musi byt evidencka.
Zadne ruseni vozu v depozitu se nekona. Oficialne max 1,5 roku, neoficialne se nemusim bat.
Tolik nejnovejsi zpravy z magistratu.



ja se dnes ptal u nas na urade. jak je to s tim prepisem v depozitu.
argumentoval jsem tim, co tady uvedl fatal.
bylo mi receno, ze tam je to uvedeno v jine souvislosti a evidencka byt teda musi
jianak co se tyce te novely, jeste nemaji zadne metodicke pokyny, jak postupovat, nicmene kdo nedohlasi auto po ztp jeste v zari, ma smulu, od rijna se plati eko poplatek i po ztp
co se tyce toho rocniho depozitu a naslednem vyrazeni z evidence po roce, tak to pry bude platit az od 2015


12.9.13, 19:31
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: přepis auta bez platné stk
aspon vidíš co to je za bordel místo aby registrovali skutečnost tak si dělají co chtějí na bázi vymyslet jak to neudělat starý dobrý systém jak si přilepšit k platu


třeba kontrola zelené karty co jim je potom to je věc pojištovny, mi to připadá jak bys přišel na záchod a hajzlbabka kontrolovala lékařské správy jestli si HIV pozitivní,

bez lékařské správy se pochči :roll:

na tom hazlu by se měli ty paka učit přijdeš dáš prachy a máš co jsi chtěl

na úřadě je to opakem :oops:


12.9.13, 20:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz