Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Laďák na fáčko 
Autor Zpráva
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
je to jednoduchý, klikneš na odkaz co jsem dával, dole vybereš "free" (to je varianta stahování, premium je placený a poskytuje nějaké výhody), pak jen opíšeš ten obrázkový kód do pole pod tím (označeno "here:" ) a klikenš vedle na talčítko download via "něco", to něco je název nějakého sreveru, to tě nemusí zajímat, na nic to nemá vliv. Může se s tát, že se po kliknutí na Free objeví nějaké odpočítávání, tak chvíli počkáš, bude to měřit čas, za jak dlouho bude mít čas, aby tě obsloužil


26.5.07, 07:32
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 9.2.07, 20:24
Příspěvky: 25
Bydliště: okres Blansko
Příspěvek 
jj, díky

_________________
ŠKODA FAVORIT 136 r.v.1990-lpg, ŠKODA 105 r.v.1989


26.5.07, 07:34
Profil

Registrován: 9.2.07, 20:24
Příspěvky: 25
Bydliště: okres Blansko
Příspěvek 
tak jsem to projížděl a je to zajímavé. takže díky a měj se

_________________
ŠKODA FAVORIT 136 r.v.1990-lpg, ŠKODA 105 r.v.1989


26.5.07, 07:45
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
není zač, taky se měj


26.5.07, 07:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Já bych to viděl na to že to je protektor, jak máš velký závaží ve předu?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


26.5.07, 15:44
Profil

Registrován: 9.2.07, 20:24
Příspěvky: 25
Bydliště: okres Blansko
Příspěvek 
jé, tak to z hlavy nevím, ale taky si myslím, že by to mohlo bejt gumama, protože, předtím to nedělalo.

_________________
ŠKODA FAVORIT 136 r.v.1990-lpg, ŠKODA 105 r.v.1989


26.5.07, 17:49
Profil

Registrován: 11.4.07, 11:25
Příspěvky: 253
Příspěvek 
Skúsili ste niekto vybrať stredový tlmič z Fava pomože to ??


27.5.07, 10:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
salomen píše:
Skúsili ste niekto vybrať stredový tlmič z Fava pomože to ??


změní se pouze zvuk ale na jízdě nic poznat není.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


27.5.07, 14:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 7.2.07, 13:01
Příspěvky: 397
Bydliště: Praha
Příspěvek 
salomen píše:
Skúsili ste niekto vybrať stredový tlmič z Fava pomože to ??

No kdyz me upadnul stredni dil vejfuku (dira teda byla hned za trubkou co vede z motoru) tak to byl hustej zvuk, ale na jezdeni po meste to zrovna neni :twisted:

_________________
Rezorit 136L LPG rv 90 vymena za Hnujdai Coupe 2.0 LPG


29.5.07, 23:09
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 20:24
Příspěvky: 25
Bydliště: okres Blansko
Příspěvek 
No všechno co tady píšete je zajímavé, ale nevím, nevím. všechno je to takový jednoduchý, ale u nás na stk a na emisích by mě vyhodili. třeba kdybych udělal dírky šídlem do výfuku, tak mi na emisích přicpe výfuk a jakmile to fučí jinudy tak mě vyrazí, že to nebude dobře měřit, nebo když oddělám ten prostřední díl výfuku, tak mě vyrazej z stk, protože to tak výrobce nemontuje.takže mi nezbejvá nic jinýho, než úplně vykuchat zadní díl a svést to na stk na to, že mi vyrzely přepážky a nebo si koupit origo nějakej laďák, ale na to zrovna v tuto chvíli nemám velký finance. budu teda muset ještě chvilku vydržet. ale přesto díky za rady, je vidět, že se zajímáte o problémy druhých a to je velice chválihodné, jak by řekla naše bývalá paní učitelka. :lol: :lol: :lol:

_________________
ŠKODA FAVORIT 136 r.v.1990-lpg, ŠKODA 105 r.v.1989


30.5.07, 10:16
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.017s | 10 Queries | GZIP : Off ]