| Autor |
Zpráva |
|
hans
von GLEXR
Registrován: 10.1.06, 20:49 Příspěvky: 1246 Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
|
 Re: Záhada s olejem
škodař píše: mně dělá to samí ale já sem to vyřešil dyž ho tam nedolívám tak se drží ned spodní rysku dyž doliju na horní tak třeba i po 20km je to spátky u spodní rysky
Tak to schválně zkusím, necham poklesnout ke spodní rysce a nedoleju. Samozřejmě teda budu častějc kontorolovat hladinu, abych to eště nezadřel...
_________________ 1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD 2) Sarah - Škoda 105 S 3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk
Škoda 742 Forever Team
|
| 7.5.07, 16:37 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
 Re: Záhada s olejem
jeste zkus moro vic potocit  on kdyz nebude makat kolem 3000ot ale kolem 4-5000 ot, bude mit praci s otacenim a nebude mit cas cestou pozirat olej 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 7.5.07, 17:22 |
|
 |
|
hans
von GLEXR
Registrován: 10.1.06, 20:49 Příspěvky: 1246 Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
|
 Re: Záhada s olejem
kachnis píše: jeste zkus moro vic potocit  on kdyz nebude makat kolem 3000ot ale kolem 4-5000 ot, bude mit praci s otacenim a nebude mit cas cestou pozirat olej 
 hlavně aby naopak nebyl potom moc žíznivej a tim olejem se mi neuchlastal!
_________________ 1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD 2) Sarah - Škoda 105 S 3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk
Škoda 742 Forever Team
|
| 7.5.07, 17:25 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: Záhada s olejem
hans píše: kachnis píše: jeste zkus moro vic potocit  on kdyz nebude makat kolem 3000ot ale kolem 4-5000 ot, bude mit praci s otacenim a nebude mit cas cestou pozirat olej   hlavně aby naopak nebyl potom moc žíznivej a tim olejem se mi neuchlastal!
na křižovatce když pude na volnoběh, co 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 7.5.07, 17:27 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
 Re: Záhada s olejem
uz me napada jen jedna moznost...mas moc dlouhou prevodovku a motoru se 110R vackou se to nelibi a tohle je forma protestu...¨
řešení : 4 kvalt 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 7.5.07, 17:28 |
|
 |
|
hans
von GLEXR
Registrován: 10.1.06, 20:49 Příspěvky: 1246 Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
|
 Re: Záhada s olejem
kachnis píše: uz me napada jen jedna moznost...mas moc dlouhou prevodovku a motoru se 110R vackou se to nelibi a tohle je forma protestu...¨ řešení : 4 kvalt 
4 kvalt a kyvka, to by se ten motor vrátil skoro k originálnímu uspořádání pohonu...
_________________ 1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD 2) Sarah - Škoda 105 S 3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk
Škoda 742 Forever Team
|
| 7.5.07, 17:31 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: Záhada s olejem
hans píše: kachnis píše: uz me napada jen jedna moznost...mas moc dlouhou prevodovku a motoru se 110R vackou se to nelibi a tohle je forma protestu...¨ řešení : 4 kvalt  4 kvalt a kyvka, to by se ten motor vrátil skoro k originálnímu uspořádání pohonu...
Proč píšeš skoro? 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 7.5.07, 17:40 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|