Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 18:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Nejlevnější slušné rádio 
Autor Zpráva

Příspěvky: 549
Bydliště: Jilemnice
Příspěvek Nejlevnější slušné rádio
Jelikož se mi nějak po zkušenostech nechce do bazarových kousků, tak se ptám, včetně tipů, za kolik se dá sehnat nejlacinější slušné rádio, neplánuju žádné basové bedny do kufru apod. , pouze cd, když to bude umět mp3, nebo aux vstup, fajn, ale základní požadavek zní cd a ráio.

_________________
135 LX, motor 43kw, na poježdění, i zde nedostatky http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=18742

Snažím se co mi síly a finance stačí, nebijte mě


8.9.10, 18:55
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 228
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
kingbacker píše:
Jelikož se mi nějak po zkušenostech nechce do bazarových kousků, tak se ptám, včetně tipů, za kolik se dá sehnat nejlacinější slušné rádio, neplánuju žádné basové bedny do kufru apod. , pouze cd, když to bude umět mp3, nebo aux vstup, fajn, ale základní požadavek zní cd a ráio.


jukni na www.kasa.cz napriklad. Za 1500,- uz poridis v dobry kvalite.Nebal bych se ani Sencoru...

_________________
mojito (Felda 1,3 MPI 50 kw/68 koni)


8.9.10, 19:26
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
sencor se shit to bych nechtěl :sick: každopádně s Clarionem (2- 2,5) chybu neuděláš

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


8.9.10, 19:31
Profil ICQ

Příspěvky: 549
Bydliště: Jilemnice
Příspěvek 
http://www.kmobchod.cz/autohifi_a_multi ... -s-mp3.htm , mají to tu u nás v krámě, tzn. měl bych to hned, za 1500. Je to slušné shit? Absolutně značky neznám, doteď, než byl zcizen, pobýval v autě hyundai, stačil...

_________________
135 LX, motor 43kw, na poježdění, i zde nedostatky http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=18742

Snažím se co mi síly a finance stačí, nebijte mě


8.9.10, 19:35
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 228
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Sadra17 píše:
sencor se shit to bych nechtěl :sick: každopádně s Clarionem (2- 2,5) chybu neuděláš


Sencor uz davno shit neni. Mozna jak ktery.kamos si do oktavky koupil hezkyho Sencora za 1.900,- a je naprosto v poho. Tam spis zalezi na tom jak je to zapojeny atd

_________________
mojito (Felda 1,3 MPI 50 kw/68 koni)


8.9.10, 19:57
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
kazdej sencor at je za 1,5oo nebo 6,ooo je smejd a za 4 dny ti vydrbe baterku

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


8.9.10, 19:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 228
Bydliště: Praha
Příspěvek 
21lucas píše:
kazdej sencor at je za 1,5oo nebo 6,ooo je smejd a za 4 dny ti vydrbe baterku


to ti udela kazdy radio pokud to zapoji nejakej umelec... :lol:

_________________
mojito (Felda 1,3 MPI 50 kw/68 koni)


8.9.10, 20:05
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
je to divny ale Blaupunkt i kdyz byl zapojene na stalej + (hral i bez klicku) tak nikdy nevybijel baterii - Sencora sme meli zapojeneho pres klicek a za 4 dny uz mas problem nastartovat

EDIT: ten Blau sice bez klicku hral ale MAX 1 hodinu - po hodine se muselo zapnout znovu - toto fungovalo do doby nez na baterii kleslo napeti pod urcitou hodnotu potom uz bez nastartovani zapnout nesel

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


8.9.10, 20:08
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 62
Bydliště: Hlohovec SK
Příspěvek 
Ja som si dal na Sencora zláštny vypínač, inak mi to z večera do rána ledva točí... A na zapojenie som si dával pozor.


8.9.10, 20:20
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek 
Sencor je shit ať se týká čehokoliv a nejen autorádií. Příklad... nějakých 10 let se stříhám strojkem sám. První strojek Philishave vydržel 5 let. Druhý Philishave 4,5 roku. A teď jsem z nutnosti koupil Sencor a za 6 měsíců při dodržení všech zásad výrobce je po něm... kvalita střihu vzhledem k opotřebení ostří za tu krátkou dobu na exkrement a při chodu na akumulátor běží jen v jedné poloze a jak se strojek obrátí tak se vypne nehledě na to že motorek má i tak chatrné obrátky i při provozu ze sítě. Takže šetřím na nový a bude to zase Philips. Trochu OT příspěvek, ale jak je vidět Sencor je prostě značka na dvě věci.

_________________
Favo 135 (G)LX '93


8.9.10, 20:23
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
http://www.alza.cz/autoradia//18850225- ... iceUp&Pg=0
Asi nejaky sencor, ale to by chcelo asi aj usb vstup na mp3. No a ked mas usb vstup, tak je cd mechanika a aux nevyuzite.


8.9.10, 20:24
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 228
Bydliště: Praha
Příspěvek 
21lucas píše:
je to divny ale Blaupunkt i kdyz byl zapojene na stalej + (hral i bez klicku) tak nikdy nevybijel baterii - Sencora sme meli zapojeneho pres klicek a za 4 dny uz mas problem nastartovat

EDIT: ten Blau sice bez klicku hral ale MAX 1 hodinu - po hodine se muselo zapnout znovu - toto fungovalo do doby nez na baterii kleslo napeti pod urcitou hodnotu potom uz bez nastartovani zapnout nesel


autoradio by melo byt napojeny tak aby hralo i bez klicku.Blaupunkta jsem mel a nebyl problem,mam 10 let stary Sony,a taky neni problem.V Rapidovi jsem mel nejaky sileny neznackovy a taky zadny problem az na prijem signalu,ale to byla otazka anteny,predzesiku...

_________________
mojito (Felda 1,3 MPI 50 kw/68 koni)


8.9.10, 20:55
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
mojito > zalezi na kazdem jat to chce mit zapojene napriklad ted to mame radio zapojene tak ze hraje i bez klicku

pokud klicek zapnu a vypnu vypne se i radio

ale tady nejde o to jak je radio zapojene ale o to koli mA to radio bere aby drzelo pamet na stanice - Blau ma vyhodu ze to ma ulozen v EEMPROM pameti narozdil od sencoru ktery zere 0,04A = za 100 hodin je baterka v pr**li

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


8.9.10, 21:00
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 228
Bydliště: Praha
Příspěvek 
21lucas píše:
mojito > zalezi na kazdem jat to chce mit zapojene napriklad ted to mame radio zapojene tak ze hraje i bez klicku

pokud klicek zapnu a vypnu vypne se i radio

ale tady nejde o to jak je radio zapojene ale o to koli mA to radio bere aby drzelo pamet na stanice - Blau ma vyhodu ze to ma ulozen v EEMPROM pameti narozdil od sencoru ktery zere 0,04A = za 100 hodin je baterka v pr**li


ja se v elektrice nevyznam,ale i ten silenej kazetak s radiem co jsem mel v tom Rapidovi mi stanice drzel v pameti,tak novy Sencor by to uz mohl umet taky

_________________
mojito (Felda 1,3 MPI 50 kw/68 koni)


8.9.10, 21:09
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Co se týče značky Sencor, tak můžu potvrdit, že toto rádio stabilně vybíjelo baterku klidně přes noc. Teď mám Blaupunkt (starší!) a není s ním absolutně žádný problém. Takže podle mě když míň peněz, radši starší kousek, ale osvědčené značky.

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


9.9.10, 08:03
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz