| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| problem s elektrikou https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=9227 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | pogero [ 24.2.08, 13:48 ] |
| Předmět příspěvku: | problem s elektrikou |
Caute skodovaci mam jeden problem s elektrikou na aute znacky Skoda Favorit 135L 1990rok vyroby prehadzoval som motor za druhy favoritovi a na palubovke mi svietia vsetky kontrolky neviem co s tym moze byt . napriklad aj ked zapnem svetla tak mi svieti kontrolka rucna brzda atd. prosim poradte zevraj to je problem s kostrou no neviem poradte diky moc. caute |
|
| Autor: | Drak [ 24.2.08, 13:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkontroluj a pořádně až na kov opucuj spojení - od baterky ke kastli a ukostření motoru pod převodovkou a uvidíš. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|