| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| přeměřuje mi tachometr, ale dost... https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4423 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Millosh [ 13.4.07, 11:16 ] |
| Předmět příspěvku: | přeměřuje mi tachometr, ale dost... |
nechal jsem si opravit tachometr na favu a od te doby zacal silne premerovat, cca o 20km/h... da se to nejak resit? diky... |
|
| Autor: | Peter50kw [ 13.4.07, 14:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: přeměřuje mi tachometr, ale dost... |
Millosh píše: nechal jsem si opravit tachometr na favu a od te doby zacal silne premerovat, cca o 20km/h... da se to nejak resit? diky... Vrat do opravy nech to spravia. Druha moznost je nakalibrovat to podomacky presadenim rucicky. |
|
| Autor: | Kristensen [ 13.4.07, 16:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zjisti o kolik přesně švindluje, a pak srovnání už není tak složitý jestli ti to při 50km/h ukazuje 70 tak ho vytáhni rozdělej( sundej ze samotnýho budíku ten hliník co se na něj šroubuje náhon) a až se dostaneš na takovej zvoneček tak si natoč ručičku na 70 zezadu v týhle poloze ten zvoneček dvouma prstama podrž a ručičkou za střed pootoč na hřídelce tak aby ukazovala na 50-55 no a pak to zase hezky slož dej do auta a je to, hlavně se snaž ten hliník co nejlépe vystředit na tom tachometru až ho budeš dávat zpět a aby ty plastový kolečka to jsou na boku seděly pěkně v sobě |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|