| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Startér 120 x Rapid https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4295 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Simon [ 5.4.07, 12:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Startér 120 x Rapid |
Chci se zeptat je mezi startérem na 105/120 a startérem na rapida nějaký rozdíl? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 5.4.07, 12:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neměl by bejt |
|
| Autor: | Kachnis [ 5.4.07, 13:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Startér 120 x Rapid |
jen snad do r. 83 byly startery 600W a potom uz 800W |
|
| Autor: | Šemik [ 6.4.07, 08:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Startér 120 x Rapid |
kachnis píše: jen snad do r. 83 byly startery 600W a potom uz 800W Špatnej rok - 1988 |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|