| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Elektrika z felicie do favorita https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=3645 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Peteer [ 17.2.07, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Elektrika z felicie do favorita |
Prosím pomozte mam znamého který má favorita a chce tam narvat elektriku z felicie mam na mysli všechny přepínače a přístrojovou desku tak se chci zeptat jestli je to možný. Prosím odpovězte mi co nejdříve za odpovědi předem děkuji. |
|
| Autor: | michalkatka [ 18.2.07, 12:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Elektrika z felicie do favorita |
Peteer píše: Prosím pomozte mam znamého který má favorita a chce tam narvat elektriku z felicie mam na mysli všechny přepínače a přístrojovou desku tak se chci zeptat jestli je to možný. Prosím odpovězte mi co nejdříve za odpovědi předem děkuji. dá sa všetko, prehadzuje sa palubná doska s prístrojmi... |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 21.2.07, 13:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tady máš nějaky odkazy jak nato http://www.suppertuning.wz.cz/pages/upravy.htm http://www.pepes.cz/auto.htm http://www.favo93.wz.cz/ |
|
| Autor: | Peteer [ 25.2.07, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Elektrika z felicie do favorita |
Milan Koukal píše: tady máš nějaky odkazy jak nato http://www.suppertuning.wz.cz/pages/upravy.htm http://www.pepes.cz/auto.htm http://www.favo93.wz.cz/ Děkuji za odpověď moc jste mi pomohl! |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|