| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| přístrojovka https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=3621 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | euromen [ 15.2.07, 09:42 ] |
| Předmět příspěvku: | přístrojovka |
je někde zapojení přístrojovky?? nějak sem to nezapojil správně a nestačí mi fastony a někde přebejva |
|
| Autor: | euromen [ 15.2.07, 16:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
celkem to spěchá |
|
| Autor: | Martin [ 15.2.07, 17:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevím co přesně myslíš, něco je tady: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=35 http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=342 |
|
| Autor: | euromen [ 15.2.07, 18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
prostě sem si vyškubal všechny fastony ze žároviček a teď mi to nejde...prostě přístrojovka ukazuje správě jen směrovky a podsvícení... |
|
| Autor: | euromen [ 15.2.07, 18:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Nevím co přesně myslíš, něco je tady: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=35 http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=342 jj to je vončo |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|