Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 13:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Neustálé praskání pojistky Felicia 1.3 
Autor Zpráva

Příspěvky: 924
Bydliště: PN
Příspěvek Re: Neustálé praskání pojistky Felicia 1.3
AKIN je akustická indikácia, ked su zapnuté svetlá a otvorené dvere tak píska :D vypínač na svetlá najlepšie origo, aj keď použitý, ale funkčný.
druhá vec je že prívod ku vypínaču nieje vôbec nijak istený, a ak je niekde medzi vypínačom a poistkovkou seklý, tak potom horí aj vypínač
mohlo to spraviť aspon tak, aby nebol vypínač namáhaný, že sa ním zopne radšej relé a je pokoj :D

_________________
Felícia 1.9D
Golf IV 1.9TDi - ALH
Leon MK1 1.9TDi - ASV


9.3.18, 21:55
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 14650
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Neustálé praskání pojistky Felicia 1.3
Snad se nebude Deevy zlobit, když napíšu výsledek. Problém je zřejmě ve svazku, který vede od levé přední konektorové sestavy dozadu ke světlům, podél levého prahu. Odpojil jsem svazek u levé nohy řidiče a vzadu obě světla. Na felině je i tažné, zásuvka nevypadá v moc dobrém stavu. Tak jsem ji taky odpojil, navíc nějaký fušer nepěkným způsobem do elektriky hrabal. Změřil jsem jako první svazek u levěho prahu a hurá, závada je zde. Zelený drát s bílým proužkem ukazoval zkrat na kostru. Vytáhli jsme ho a vizuelně nebylo nic vidět. Po změření elektríky na konektoru u levé nohy řidiče co jde nahoru do palubky zkrat není. Při kontrole zeleného káblíku co jde dozadu s bílým proužkem jsem s ním potahoval z izolačky a poté se zkrat vytratil, tak nevím. Svazek co propojuje levé zadní světlo s pravým je dobrý, zkrat mi to neukazovalo. Vše vyzkoušeno, i když není spínač a zdá se že vše funguje jak má. Jak obrysové tak tlumené světla při běžícím motoru. Až Deevy koupí nový spínač tak vyzkouší a uvidíme. Snad bude fungovat.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


Naposledy upravil varok dne 13.3.18, 20:37, celkově upraveno 1



11.3.18, 14:03
Profil

Příspěvky: 12
Příspěvek Re: Neustálé praskání pojistky Felicia 1.3
Tak teda vypínač jsem koupil, zapojil a po dvouhodinovém střídavém ježdění vše funguje jak má. Dokonce už se mi po zmáčknutí pedálu brzdy všechno nerozsvítí jako dříve. Zatím jede všechno jak má a já moc děkuji "Varok" za pomoc, kterou mi poskytl. Uvidí se časem.


13.3.18, 10:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz