| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vag https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=33437 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | slovacek.milos [ 30.10.14, 07:59 ] |
| Předmět příspěvku: | vag |
http://auto.bazos.cz/inzerat/40540388/D ... estine.php rozumíte tomu někdo |
|
| Autor: | Jarda S. [ 30.10.14, 09:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
čínskej klon, do toho bych se moc nepouštěl |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 30.10.14, 11:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
a znáš někoho komu se ten klon pokazil? |
|
| Autor: | 21lucas [ 30.10.14, 11:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
u skodovky ne u PSA - diagnosticky interface prestal fungovat - zjisteno ze jedna soucastka vetsich rozmeru nebyla nijak fixovana na desku a "upadla" po pripajeni zpet a zafixovani tavnym lepidlem opet funguje |
|
| Autor: | Jarda S. [ 30.10.14, 14:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
slovacek.milos píše: a znáš někoho komu se ten klon pokazil? pár lidem z VW klubu se to stalo, když se připojíš na internet se zaplým kabelem tak se prostě blokne a můžeš ho vyhodit ... |
|
| Autor: | Lamač [ 30.10.14, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
S tým internetom je to pravda,ale ak sa toho vyvaruješ,norálne ten kabel funguje.A mimiochodom aj kabel bloknuty netom sa da dať dohromady späť,ale nie vždy to vyjde. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 31.10.14, 08:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
Jarda S. píše: slovacek.milos píše: a znáš někoho komu se ten klon pokazil? pár lidem z VW klubu se to stalo, když se připojíš na internet se zaplým kabelem tak se prostě blokne a můžeš ho vyhodit ... ty koki to čumím, to by se mi stalo hned, na netu jsem minimálně sto metrů od domu |
|
| Autor: | snoophy6 [ 16.2.15, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
Ahojte, chcel by som si kúpiť kabel na diagnostiku. Viete mi v tomto poradiť ktorý kúpiť? Na čo si dať pozor? Chcel by som to na Fabia 2004 a 2006. Ďakujem |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.2.15, 19:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
mám to zde fachčí na nové káry matokalata@gmail.com ohota fachčí to komplet komunikuje žádný podrazák |
|
| Autor: | snoophy6 [ 18.2.15, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
Ďakujem, už som objednal... A náhodou nemáte niekto túto vecičku: http://www.motordiag.cz/motordiag/produkty/detail.php?p=./40tacho/015 Mám totiž chybu na RJ airbagu + mám zápis po nehode Crash Data. Neviete niekto cez aký program by to šlo s káblom Hex-Can? Našiel som nejaký sensor ktorý funguje cez DOS, ale nič bližšie ujo Google nenašiel. Rozumiete niekto tomuto: https://www.youtube.com/watch?v=FOkb30oiqc4 ??? |
|
| Autor: | Lamač [ 18.2.15, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
S hex káblom to neurobíš,neboj sa.Daj to urobiť niekomu,kto sa tomu rozumie,alebo si kúp to načo si dal odkaz,lebo si narobíš viac škody ako úžitku. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.2.15, 15:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
na novější fábky kokty je VCDS a smázne ti i ten pytel, kalkulátor pin fachčí ak že vlezeš do řj imo opíšeš číslo řj zadáš do kalkulátoru a vypadne pin, ten zadáš do servisního startu nebo nakoduješ do klíčů |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.2.15, 15:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
kdyby jste někdo měl link na pin calculátor tak dejte vědt sem tm se hodí, mám vagtacho to taky umí ale třeba u feld je čtení zakázáno sem am tak každá sedmá |
|
| Autor: | Lamač [ 22.2.15, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
Miloši crash data nevymažeš ani s VCDS.Sporadicku závadu ano,ale tie data nie. |
|
| Autor: | snoophy6 [ 23.2.15, 11:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vag |
Ahojte, tak asi nikto tu nemá ten reseter crash dát... neviete o niekom kto by to vedel spraviť na Slovensku, prípadne blízka Morava? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|