| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Přední světla https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2936 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Matthes [ 23.12.06, 15:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Přední světla |
Kucí, nasel sem po dedovi 2 hranaty predni svetlomety. 125L je uz ma v hroznym stavu, takze je vymenim. Potrebuju ale vedet, jesi mam ty novy svetla zezadu nak osetrit, aby nebyly za chvili to samy |
|
| Autor: | Bukaj [ 23.12.06, 16:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Když jsou nový, tak je tam lupni, jak jsou a až za 5 let začnou chytat zezadu korozi, tak očistit, základovku a rezistin (tak to dělám já). A pak pokaždé, když stříkám dutiny a podvozek, tak vyndavám i ta světla a když se mi nezdaj, nátěr obnovím... |
|
| Autor: | Matthes [ 23.12.06, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jen tak |
|
| Autor: | vopaje [ 23.12.06, 19:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Táta to stříkával rezistinem /na dutiny/.Jak ve 100,tak i 120 a supr. čus |
|
| Autor: | Martin [ 23.12.06, 19:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Není mazelina, ale vazelína. Ale paraboly bych s ní nemazal, nemusí to odrážet stejně dobře jako bez ní a bude se na to lepit všechen bordel a prach. Ty světla bych natřel základem a pak třeba tlumexem. |
|
| Autor: | Matthes [ 23.12.06, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To s mazelinou je jen takovej joke Dam na vase rady a napatlam to barvou + asfaltem (lehce) Jo a jaky mam koupit razovky? Stacej obyc nebo se vyplati koupit lepci H4? |
|
| Autor: | Martin [ 23.12.06, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já používám obyčejný, ale prej nejsou špatný myslím Osram Silverstar. |
|
| Autor: | Šemik [ 24.12.06, 17:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dej si pozor na žárovky značky ELTA (nebo ELBA |
|
| Autor: | Matthes [ 24.12.06, 17:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Cumel sem tak na netu a pekny se zdaj byt Osram coolblue |
|
| Autor: | Lukas [ 26.12.06, 13:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Dej si pozor na žárovky značky ELTA (nebo ELBA to me vydrzely cely vikend |
|
| Autor: | Kachnis [ 26.12.06, 14:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
so treba tungsram +60% , nejsou spatny a barvu svetla maj jak normalni zarovky...a jina zezadu na svetlo bych dal syntetiku zaklad a syntetiku vrchni.... zadnej asfalt.. |
|
| Autor: | Pech. [ 26.12.06, 14:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já tam mám tesly snad ještě z výroby + dvě stejný náhradní |
|
| Autor: | Matthes [ 27.12.06, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak sem to vzal jenom zakladem a uz to teda tak necham. Jeste bych se optal jak se svetla maj serizovat. V knizce sem nasel takovej navod (zed, 5 metru daleko ... ) ale nemam dost dlouhou rovinu s kolmou stenou. Nejde to este nejak jinak? Mam maximalne 2 metry a kolmou zed |
|
| Autor: | Jarda S. [ 27.12.06, 20:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Tak sem to vzal jenom zakladem a uz to teda tak necham. Jeste bych se optal jak se svetla maj serizovat. V knizce sem nasel takovej navod (zed, 5 metru daleko ... ) ale nemam dost dlouhou rovinu s kolmou stenou. Nejde to este nejak jinak? Mam maximalne 2 metry a kolmou zed tak si spočti na kolik bys to měl seřídit na těch dvou metrech |
|
| Autor: | Šemik [ 28.12.06, 09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nebo si s tím klíďo zajeď do servisu, za seřízení světel u našeho Leonida si vzali 60Kč |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|