| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| zvláštnosti kolem indukčky https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2403 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | euromen [ 8.11.06, 23:29 ] |
| Předmět příspěvku: | zvláštnosti kolem indukčky |
mám kolem inukčky dva kondenzátory a vůbec nejsou na schématu (jedna je plus polu myslim) a druhá de hned z indučky vývod nevim zejtra na to kouknu a řeknu víc... |
|
| Autor: | Martin [ 9.11.06, 09:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dával se tam kondenzátor nejspíš kvůli otáčkoměru, nebo by mohl být na odrušení rádia. |
|
| Autor: | euromen [ 9.11.06, 11:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elektronickej otáčkoměr mám.. nenapadlo mě že to patří k tomu |
|
| Autor: | Šemik [ 9.11.06, 11:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud je to řeč o té Š120L, tak tam žádné kondenzátory originálně nebyly. To si je tam někdo dal ve snaze to auto lépe odrušit |
|
| Autor: | euromen [ 9.11.06, 12:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj je řeč o ní.. bawora sem prodal a na novýho šetřim |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|