| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Lamináty KIT CAR na FELICII. https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=2606 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | VILIBALD [ 26.11.06, 02:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Lamináty KIT CAR na FELICII. |
Máte někdo zkušenost s přestavbou klasické Feldy na bodykit KIT CAR look pro použití v běžném provozu? Jde mi vyloženě o venkovní vzhled soutěžáku. Rád budu za zkušenosti s montáží,spasovatelností a kde se dá taková kvalitní sada sehnat,případně za kolik. Jak postupovat při montáži.jestli tu laminátovou sadu ke karoserii lepit nebo nýtovat,zkušenosti s lakováním atd. Vhodné auto jako základ pro přestavbu jsem už pořídil. Diky všem. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.11.06, 20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a co homologace a STK, když jsou ještě zadělány venkovní kliky, tak udělat STK je problém, nedávno na jedné 120 jsme museli přešroubouvat dveře, nechtěli ani slyšet miloš |
|
| Autor: | VILIBALD [ 27.11.06, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já nejsem zastánce zavařování klik a pokud vím,laminátová sada se týká jenom blatníků,nárazníků a na lz a pz dveřích jsou částečně nástavce. |
|
| Autor: | VILIBALD [ 27.11.06, 19:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S homologací si starosti nedělám. Jezdit mám čím a ta Felda bude jen tak na odreagování. Horší to asi bude s tou technickou. To vážně nevím jak se na to budou tvářit. |
|
| Autor: | Matthes [ 27.11.06, 20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VILIBALD píše: Horší to asi bude s tou technickou. To vážně nevím jak se na to budou tvářit. Kdo maze, ten jede |
|
| Autor: | VILIBALD [ 27.11.06, 20:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To máš pravdu,ale já si říkám,ze když to bude hezky udělaný,tak by mohli pro tu červenou nálepku dojít,ne? |
|
| Autor: | Matthes [ 27.11.06, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VILIBALD píše: To máš pravdu,ale já si říkám,ze když to bude hezky udělaný,tak by mohli pro tu červenou nálepku dojít,ne? Uvidis jaxe bude ten manik tvarit, dyby se kroutil, tak namazes no |
|
| Autor: | Jarda S. [ 27.11.06, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: VILIBALD píše: To máš pravdu,ale já si říkám,ze když to bude hezky udělaný,tak by mohli pro tu červenou nálepku dojít,ne? Uvidis jaxe bude ten manik tvarit, dyby se kroutil, tak namazes no hlavně používej kvalitní "mazivo" |
|
| Autor: | VILIBALD [ 27.11.06, 21:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nebojte. Bude li to nutný tak kvalitním mazivem namažu. Ale už mě nebaví jen okolo té Feliny chodit. Už abych tu sadu někde splašil a začalo se něco dít. Až bude stát na lakovně tak budu mooc spokojenej. |
|
| Autor: | Matthes [ 27.11.06, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VILIBALD píše: Nebojte. Bude li to nutný tak kvalitním mazivem namažu. Ale už mě nebaví jen okolo té Feliny chodit. Už abych tu sadu někde splašil a začalo se něco dít. Až bude stát na lakovně tak budu mooc spokojenej. Hod pak fotky |
|
| Autor: | VILIBALD [ 28.11.06, 18:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Fotky budou. Jen co seženu ty lamináty tak se do toho pustím. Zatím se mi to jeví tak všelijak když se nenašel nikdo,kdo by měl s něčím takovým co do činění. To mě překvapuje,protože pár takhle udělaných Felin jsem už zahlíd. Taky přemýšlím,jestli nechat zase původní barvu. Je to totiž Laurin a Klement a ta metalíza je prostě nádherná! |
|
| Autor: | Lukas [ 28.11.06, 20:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VILIBALD píše: Fotky budou. Jen co seženu ty lamináty tak se do toho pustím. Zatím se mi to jeví tak všelijak když se nenašel nikdo,kdo by měl s něčím takovým co do činění. To mě překvapuje,protože pár takhle udělaných Felin jsem už zahlíd. Taky přemýšlím,jestli nechat zase původní barvu. Je to totiž Laurin a Klement a ta metalíza je prostě nádherná! tak s barvou ti asi nepomuzeme. to je vec vkusu. Nekdo rad modrou, nekdo cernou, a ja treba cervenou. |
|
| Autor: | Thobiash [ 28.11.06, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VILIBALD píše: Fotky budou. Jen co seženu ty lamináty tak se do toho pustím. Zatím se mi to jeví tak všelijak když se nenašel nikdo,kdo by měl s něčím takovým co do činění. To mě překvapuje,protože pár takhle udělaných Felin jsem už zahlíd. Taky přemýšlím,jestli nechat zase původní barvu. Je to totiž Laurin a Klement a ta metalíza je prostě nádherná! Tak tady něco je: http://www.speedpro.cz/ |
|
| Autor: | VILIBALD [ 28.11.06, 23:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak bude zase modrá a hotovo. U tebe si nejde nevšimnout že jsi ulítlej na červenou. Jo a tobě,Thobiashi diky moc za ten kontakt. Už jsem tam poslal žádost o fotky a netrpělivě je očekávám. Já jsem s tou cenou tak nějak počítal,takže v pohodě. Pokud ta sada bude kvalitní,tak za to ty soldi dám.Další ranec bude za lakování,ale až to bude hotový tak budu mít klid. Já se tak těším! Teď za dlouhých zimních večerů je ten správnej čas na rozebírání... |
|
| Autor: | Thobiash [ 28.11.06, 23:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VILIBALD píše: Tak bude zase modrá a hotovo. U tebe si nejde nevšimnout že jsi ulítlej na červenou. Jo a tobě,Thobiashi diky moc za ten kontakt. Už jsem tam poslal žádost o fotky a netrpělivě je očekávám. Já jsem s tou cenou tak nějak počítal,takže v pohodě. Pokud ta sada bude kvalitní,tak za to ty soldi dám.Další ranec bude za lakování,ale až to bude hotový tak budu mít klid. Já se tak těším! Teď za dlouhých zimních večerů je ten správnej čas na rozebírání... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|