| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kolíčky dvěří favorit-felicie - vyháčkování vozidla https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22724 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 20:16 ] |
| Předmět příspěvku: | kolíčky dvěří favorit-felicie - vyháčkování vozidla |
ahoj, tak mě napadla jedna věc - standartní kolíčky dvěří od favorita jdou vyháčkovat i drátem, sice nejsem zloděj vpravo favorit, vlevo felicie, uprostřed bezpečností kroužek aby nešla vyháčkovat ani felicie. tu jsem tam zatím nedostal. |
|
| Autor: | hardb [ 10.6.10, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kolíčky dvěří favorit-felicie - vyháčkování vozidla |
nápad je to dobrý ale asi to nepůjde ... protože ty kolíčky z feldy ve favoritu jsou utopeny (aspon ve výplní dveří z feldy) je tam rozdílná hloubka k závitu v tom kolíku jinak závit je tam stejný - stačilo by jen prodloužit ten závit nebo tam rovnou dát to táhlo z feldy a mohlo by být po problému |
|
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zatím jsem to zkoušel jen vpředu. fungovalo to, nepřišlo mi to utopený... jaký problém konkrétně by měla dělat ta hloubka závitu? |
|
| Autor: | Dallen [ 10.6.10, 20:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jednoduše, kolíčky mám obroušené na brusce. Ale stejně když ti dostané drát přes okno tak se dá přiotevřít okno (pokud není el) a pak už protáhnout ruku a nebo kdo má otvírání od řidiče (já) tak přes kufr. |
|
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dallen: já vím, já říkal na soustruhu. otevírání kufru od řidiče nemám, jen jsem chtěl prostě eliminovat jeden způsob jak se zloděj dostane do auta... ty kolíčky z felicie se mi líbí víc než ty favoriťácký obroušený, ty pak jsou hladký a blbě se to vytahuje na to aby člověk prostrčil ruku oknem musí stáhnout okno násilím mnohem víc dolu než jen na drát a o to mi jde. |
|
| Autor: | 21lucas [ 10.6.10, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
skouseli ste uz nekdy vyhackovat hlinikove spunty? http://img5.rajce.idnes.cz/d0506/2/2632 ... 0_5511.JPG |
|
| Autor: | Dallen [ 10.6.10, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
@fandax: Vytahuje se to normálně, jezdím stím už dva roky a nikdy jsem neměl problém. Navíc to je antidementní a když se ti nějak zasekne zámek tak ti ho aspoň nikdo nezkurví tím, že zatáhne vší silou (nevím jestli něco takového je možné). Jinak vyháčkovat tyhle ořezané špunty jdou taky, i ty hlinikové, kousek plechu, do něj díra o chlup větší než špunt, pak to dobře trefit, ten plech se vzepře a zahryzne a už to pak jde samo. |
|
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
21lucas: tak to asi nejde vyháčkovat, že kde jsi to sehnal? |
|
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dallen: hm, no jo. takže moje idea dát do formana jakéholi kolíčky bez standartní boule je na prd? |
|
| Autor: | glider [ 10.6.10, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hm myslim ze to autor moc prehana....otvarat favorit ked vedla stoji o minimalne o 10rokov mladsie auto ale tak nechcem to zakriknut a dufam ze rano auto bude tam de som ho nehal dnes |
|
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
glider: no ale to starší auto dokáže odevřít i méně zkušený zloděj s horším vybavením... ok, přeháním to... |
|
| Autor: | 21lucas [ 10.6.10, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fandax17 píše: 21lucas: tak to asi nejde vyháčkovat, že kde jsi to sehnal? jo to je dlouhe povidani .............. kamos mi je stocil na soustruhu a ty gumicky sem sehnal v mototechne jsou to tesneni do vstrikovacu na Avii (cca 6 Kc) kolicky me vysly 3 pivka v hospode |
|
| Autor: | David 13 [ 10.6.10, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No podle mého názoru jde stejdně dobře otevřít fáčko i felda je fakt že fáčko jde líp ale obě jdou zmáknou do 30s. Jediný co mi pomohlo bylo zbroušení kolíčku na fáčku do špičky jinak jsem zkoušel i vw passat b3 ten byl za 2min |
|
| Autor: | fandax17 [ 10.6.10, 21:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ale jak strčit bezpečnostní kroužek do fáčka? nepasuje stejně i když by tam byl, stačilo by stánhnout níž okénko a odevřít rukou... |
|
| Autor: | Dallen [ 10.6.10, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je zbytečné řešit si myslím. Auto jako takové ti asi nikdo neukradne, ale pokud v něm budeš mít něco ceného tak ho to bude zajímat, stejně ti vybije okno nebo něco. Potom raděj je lepší ať ti otevře dvěře kolíčkem než vybitým oknem. |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|