Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Spojler na Edu
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22517
Stránka 1 z 1

Autor:  Viky [ 24.5.10, 23:28 ]
Předmět příspěvku:  Spojler na Edu

Uvazuju o tomhle spojleru. Libi se mi ze je old-school.
http://www.mkkosa.cz/mkkosa/skoda-105m- ... edni-obly/

Obrázek

Ten potlucenej plech za nim bych prachsproste ufik. Zadny srani s tim.

Co vy na to, kolegove?

Autor:  darklord [ 24.5.10, 23:37 ]
Předmět příspěvku: 

Darujem plast pod naraznik. Ja to tam mam len preto aby to hrdzave pomackane celo nebolo vidno, ale teraz pred stk dam nove a plast by siel do kosa... nieje to tento presny typ, ale ak chces plast pod naraznik tak mam, foto bude az najdem fotak

Autor:  David 13 [ 24.5.10, 23:42 ]
Předmět příspěvku: 

Já bych do toho šel. Je to takový hezký "doplněk".

Autor:  paži [ 25.5.10, 00:43 ]
Předmět příspěvku: 

darklord píše:
Darujem plast pod naraznik. Ja to tam mam len preto aby to hrdzave pomackane celo nebolo vidno, ale teraz pred stk dam nove a plast by siel do kosa... nieje to tento presny typ, ale ak chces plast pod naraznik tak mam, foto bude az najdem fotak


jakej plast prosímtě? já si ten svůjt rochu zprasil a novej nemůžu sehnat, resp. nikde jinde jsem ho ani neviděl

Autor:  ferrari [ 25.5.10, 06:23 ]
Předmět příspěvku: 

Fuuu, som sa najprv zľakol, že to aj tu grilovú mrežu na chladič, to by bol des...ale dezentný spojlerík dopredu by mohol byť :wink:

Autor:  Nepér [ 25.5.10, 09:29 ]
Předmět příspěvku: 

A kdy srovnáš ty zadní blatníky a dáš to do laku? :D

Autor:  darklord [ 25.5.10, 09:31 ]
Předmět příspěvku: 

paži píše:
...
jakej plast prosímtě? já si ten svůjt rochu zprasil a novej nemůžu sehnat, resp. nikde jinde jsem ho ani neviděl


no, keby si tu mal foto auta tak poviem ci rovnaky, ale nevidim, az pojdem do mesta cvaknem tu moju obludu

EDIT: nasiel som:
Obrázek
http://www.autofam.cz/index.php?page=product&id=158

Autor:  Carlos [ 25.5.10, 10:09 ]
Předmět příspěvku: 

pán temnot: Myslím že nebude vadit, když za pažiho řeknu, že to je on. Foto pažiho vozu. :wink:

Autor:  darklord [ 25.5.10, 11:36 ]
Předmět příspěvku: 

no tak ak ma paži zaujem tak je za odvoz + demontaz + startky, alebo ho dam aj s komplet naraznikom (az to netreba cele rozoberat) vymenou za rovnaky naraznik ciernej (nie sivej ani inak vyblednutej) farby

Autor:  Vít [ 25.5.10, 11:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spojler na Edu

Viky píše:
Uvazuju o tomhle spojleru. ....
Co vy na to, kolegove?


Zbytečný, leda by Ti dali gumovej. :lol:

Autor:  deekay [ 25.5.10, 12:48 ]
Předmět příspěvku: 

si to daj doporiadku najprv :D

Autor:  fatal [ 25.5.10, 13:52 ]
Předmět příspěvku: 

Na co spoiler? Ti to špatně brzdí? :)

Autor:  Milos [ 26.5.10, 17:02 ]
Předmět příspěvku: 

Proč ne? Je to pěkný doplněk. Když tam nenecháš díry a vyplníš je mlhovkama... Ještě hezčí je to v barvě,ovšem jestli to chceš dát na to votřískaný a flekatý auto,tak to bude spíš pro srandu,no.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/