| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nádrž https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22369 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kristensen [ 14.5.10, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | nádrž |
Potřebuju zavařit plechovou nádrž tak všechny nápady a návody a hlavně ověřené, sem, jednoznačně budu vařit autogenem. To bude rána |
|
| Autor: | darklord [ 14.5.10, 22:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vysusit, napustit vodou kolko sa vojde a hlavne to robit niekde mimo garaz mimo dosahu inych zapalnych veci (nieje lepsie nadrz zohnat inu? teda ak je to na auto) |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.5.10, 23:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vodu hodně vody a nech jí dlouho vyvětrat |
|
| Autor: | Ondras83 [ 15.5.10, 08:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já sem teda tenkrát na fichtla jednu vařil plnou vody a jednu prázdnou, akorát sem jí nechal 3 dny otevřenou....a nic nebouchlo |
|
| Autor: | varok [ 15.5.10, 10:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já bych to nechal asi týden otevřené odvětrávat a potom plné vody svářel. Ale raději bych použil TIGa, ten to tolik nerozžhaví. Ale pokud máš k ruce jen autogen, tak se nedá nic dělat. Ale ten to zdeformuje na hodně větší ploše. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 15.5.10, 10:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já to vařil elektrodou |
|
| Autor: | varok [ 15.5.10, 14:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jestli máš nádrž z 3mm plechu |
|
| Autor: | Ondras83 [ 15.5.10, 18:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fichtl |
|
| Autor: | Kristensen [ 19.5.10, 19:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak nádrž zaletována, nejdřív vymytá jarovou vodou, potom přes noc naplněná opět jarovou vodou, potom vypraná horkou tlakovou vodou, pak dva dny větrala a potom připojena flaška CO a nádrž zaletována autogenem a mosazí, samozřejmě CO došlo tak pak normálně na férovku bez naplnění bez CO bez vzduchu a dobrý nebouchlo to |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|