| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| tapeta https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22053 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 19.4.10, 23:26 ] |
| Předmět příspěvku: | tapeta |
nemate nekdo zkusenost? s petou nad tim laborujem..kde to koupit, jak se s tim dela a tak.. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.4.10, 06:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: tapeta |
Kachnis píše: nemate nekdo zkusenost? s petou nad tim laborujem..kde to koupit, jak se s tim dela a tak.. co zkusit reklamku ve strážnici mi potapetuje a udělá cokoliv, když ujdu koupit tapetu do papirnictvi bude ještě přischlá a za ty prachy to budu mít i s prací miloš |
|
| Autor: | Peta_x [ 20.4.10, 23:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Už jsem našel... http://www.facemotors.eu |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|