Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

tapeta
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22053
Stránka 1 z 1

Autor:  Kachnis [ 19.4.10, 23:26 ]
Předmět příspěvku:  tapeta

nemate nekdo zkusenost? s petou nad tim laborujem..kde to koupit, jak se s tim dela a tak..

Autor:  slovacek.milos [ 20.4.10, 06:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: tapeta

Kachnis píše:
nemate nekdo zkusenost? s petou nad tim laborujem..kde to koupit, jak se s tim dela a tak..



co zkusit reklamku ve strážnici mi potapetuje a udělá cokoliv, když ujdu koupit tapetu do papirnictvi bude ještě přischlá a za ty prachy to budu mít i s prací miloš

Autor:  Peta_x [ 20.4.10, 23:46 ]
Předmět příspěvku: 

Už jsem našel...

http://www.facemotors.eu

:)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/