| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| krutenie karoserie - vrzganie zadnych sedadiel https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=21661 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | deekay [ 24.3.10, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | krutenie karoserie - vrzganie zadnych sedadiel |
caute vsimol som si ze ked lezem z obrubnika a 3 kolesa su dole a jedno hore ta sa ozve skripnutie zadnych sedadiel akoby sa auto krutilo po diagonale teraz je otazka ci to je: -favoritom ako takym (makky ako prasa) -HPckami -stavom karoserie (zvonka nic nevidno, ani auto nie je prilis hrdzave, okolo tlmicov nic) hm? |
|
| Autor: | Matthes [ 24.3.10, 18:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Favorit no, klasika. Zlata skodovka |
|
| Autor: | Jonny [ 24.3.10, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi to bude karoseriou , kamos ma stejny problem na facku s tym ze jemu sa otvaraju dvere ked lezie z obruniku . Na fabii mi to tiez vrzga , ser.m na to , neriesim |
|
| Autor: | CROWACK [ 24.3.10, 18:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tohle povrzávání interiéru, když jsou nápravy v maximálním krutu dělá i spousta západních aut - neřešit dokud se ti přitom nebudou otevírat dveře jako kolegovi |
|
| Autor: | deekay [ 24.3.10, 18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok no zlate clio |
|
| Autor: | Šemik [ 24.3.10, 19:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Favorit no, klasika. Zlata skodovka Ve škodovce si vrznutí sedadel nevšimneš, tam dělá kravál každá použitá součástka a to nejen při sjíždění obrubníku Jinak asi jak píše Crowack - dělají to i novodobá auta, řešením by mohlo být třeba proužkem molitanu polepit spoj sedačky/karoserie. |
|
| Autor: | gokralik [ 24.3.10, 20:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přesně tak, dělají to i nová auta. Například ke kámošovi do garáže musí člověk vyjet docela příkrý kopeček v pravoúhlé zatáčce a v zimě jde slyšet křupání zmrzlého těsnění dveří jak u mě, tak u Feldy, Golfu i Zafiry... Mě spíš zajímá, o jaký zvuk se jedná, protože pod pojmem vrzání sedaček si nedokážu nic představit. U mě jsou zadní sedačky jedním z mála míst, které nevydávají žádný zvuk. |
|
| Autor: | kwiko [ 24.3.10, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslim ze je to skorej vekom auticka. Teraz nedavno prisiel chalan s volvom, aby som mu vymenil tlmice, ze mu uz vrzaju... a bola to sedacka. Mne vrzga plato... nevidel by som to preto ako neriesitelnu vlastnost |
|
| Autor: | Ondras83 [ 24.3.10, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
šemíku, nevyřeší to molitan, ale rozpěra mezi zadní podběhy, případně vymyslet nějaký výztuhy podlahy... třeba do Hondy S2000 a i různejch jinejch aut se prodávaj různý šroubovaný výztuhy na podlahu, mezi nosníky, k nápravnicím atd, aby se zpevnila tuhost karoserie...nikdo nic na feldy, fáčka neviděl?...já jen vevařenej rám a tu zadní a přední rozpěru |
|
| Autor: | deekay [ 25.3.10, 01:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na zavody sa zvykne davat medzi zadne tlmice ale to sa nadrzo privari hocico co som videl ta pripravi o kufor |
|
| Autor: | kwiko [ 25.3.10, 09:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neries blbostky. Niekto si zavari kufrove dvere a preistotu aj tie ostatne a lezie do auta cez okno... Mozno si zavaril aj prednu kapotu Si tam namontuj stresny nosic. a uvidis ten rozdiel v tuhosti... zakladom predajneho uspechu je ludska blbost |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|