| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Loketní opěrka na Fáčko https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=12100 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Ladin [ 23.7.08, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Loketní opěrka na Fáčko |
Někde na netu jsem to u někoho viděl,nemá někdo sní zkušenost případně,jakou tam konkrétně má a jak ji tam dostal,dík. |
|
| Autor: | Vít [ 23.7.08, 21:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Abych řekl pravdu, zkušenost z favorita nemám. Ale. Mám ji z octavie (2002). A tam je to průser. Ta loketka normálně překáží, nedá se pak pořádně řadit a ruční brzda je nedostupná. V tak malém autě na ní není místo. A vím jedno, favorit je menší. V passatu to je něco jinýho, tam už to funguje parádně. |
|
| Autor: | deekay [ 23.7.08, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to je este nic, na autosalone som mal tu cest si ju odskusat na novej fabii... to by mali zakazat! nie som najvyssi ale nemyslim si ze som liliputan (178cm) z tej opierky som nedokazal zaradit rychlost, hocijak si polozis ruku tak chyba 1cm aby si sa dotkol radicky, a ked si das dole ruku a radis tak to zas zavadza... celkovo nemam rad tieto srandy na ziadnom aute ale ak je to nedomyslene, o to horsie |
|
| Autor: | patrik-hp [ 23.7.08, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ve městě v kolonách je to dobrý u těch novejch ale....ale u Favorita? nevim na co.Seď klidně a tělo drž v rovině a bude pohoda....Jestli chceš mít hlavu uprostřed jako kšiltovka,tak si jí tam nějakou namontuj |
|
| Autor: | Ladin [ 23.7.08, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jo něco je vzhled a něco funkčnost.Já jen,že to hezky vypadalo,tak na to taky hážu bobek |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.7.08, 12:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já to měl u fáčka co jsem koupil klukovi, jednalo se o opěrku z mazdy 323, byla tam i dvoudílná kapsa, no jako pohodlíčko, jezdí sem i felda co ji má origo trochu zavazí na ručku, ale pohodlíčko, já ji nemám na feldě a v pohodě taky |
|
| Autor: | fatal [ 24.7.08, 12:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: Abych řekl pravdu, zkušenost z favorita nemám. Ale. Mám ji z octavie (2002). A tam je to průser. Mám zkušenost z Octavie 99 a naprosto souhlasím. A když tu opěrku dám úplně nahoru (lepší polohu jsem nenašel), tak mi vadí ten vypouklý kloub opěrky, když mám ruku na ručce tak do toho loktem rýpu... Podle mě je to super věc, pokud má auto automatickou převodovku a rozjezdového asistenta. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 24.7.08, 14:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
takhle....když s tim jezdíte po městě, kde furt řadíte, parkujete s ručkou atd, tak to je na pytel, ale když se jezdí hodně po dálnicích, tak tam prdneš pětku, položíš si ruku na opěrku a paráda...vzlastní zkušenost, ale ve městě bych to taky nejradši vyhodil....a v zimě, kdy v krizovkách je potřeba ručka a překáží tam opěrka, je to taky na pytel.... |
|
| Autor: | ventYl [ 25.7.08, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja som si zvykol pokladat ruku na radiacu paku, ale je pravda, ze v 5ke mat ruku na radicke 2x pohodlne nie je... |
|
| Autor: | Vít [ 25.7.08, 22:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ruce patří na volant. Obě. |
|
| Autor: | DRYVER [ 25.7.08, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: Ruce patří na volant. Obě. A ty je tam mas snad obe?? Ja teda malo kdy. |
|
| Autor: | Vít [ 25.7.08, 22:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak když řadím, tak samozřejmě ne, jinak většinou jo, nevím co bych tou druhou dělal, nebo vím, no když jedu sám tak je mám na volantu vždy no |
|
| Autor: | cyz [ 27.7.08, 16:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Když dáš do auta neorigo opěrku tak se potom dost blbé poutá, nenajdeš kotvy pásů. A ještě jedna věc se v tom autě potom nedá dělat, což je u fáva problém protože na kapotě to nejde a nevyřešili jsme jak to udělat aby to šlo....no ale to už nebudu radši rozvádět |
|
| Autor: | fatal [ 27.7.08, 16:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: nevím co bych tou druhou dělal, nebo vím Další co za jízdy telefonuje, kouří, svačí, a to vše zároveň? |
|
| Autor: | Majlanky [ 27.7.08, 18:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja mam s loketnima operkama zkusenost takovou ze kdo si ju koupi zacne radit jako sulin... Jak se snazi radit jenom zapestim a ne celou rukou tak obcas jde pres zuby nebo mu to trva par svetelnych let nez preradi... Loketni operka je metla ridicu... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|