Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Lak, jak na nej
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11938
Stránka 1 z 1

Autor:  Majlanky [ 14.7.08, 11:20 ]
Předmět příspěvku:  Lak, jak na nej

Zdar potrebuju nalakovat jedno misto... A ted

1. ohranicim misto
2. nastrikam(kolik vrstev :?:)
3. rozlestim tempem

Je to tak? Opravte me prosim a kdyztak doplnte co sem "neudelal"...

PS: Uz to je v plnici...

Autor:  gokralik [ 14.7.08, 11:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Lak, jak na nej

Budeš to stříkat sprejem nebo pistolí? Já myslím že je lepší, když stříkneš celý díl, nebo např. pokud jsou to dveře, tak od hrany dolů, nahoru, k další hraně atd....ať nejde vidět rozdíl odstínu. Pod plničem máš základovou barvu? Jestli ne, tak do dvou let ti to vykvete. Pokud budeš stříkat sprejem, tak více vrstev, pak bych to nechal aspon dva týdny bez sáhnutí (u pistole tak měsíc) a pak rozleštit tempem.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/