| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Lak, jak na nej https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11938 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Majlanky [ 14.7.08, 11:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Lak, jak na nej |
Zdar potrebuju nalakovat jedno misto... A ted 1. ohranicim misto 2. nastrikam(kolik vrstev 3. rozlestim tempem Je to tak? Opravte me prosim a kdyztak doplnte co sem "neudelal"... PS: Uz to je v plnici... |
|
| Autor: | gokralik [ 14.7.08, 11:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Lak, jak na nej |
Budeš to stříkat sprejem nebo pistolí? Já myslím že je lepší, když stříkneš celý díl, nebo např. pokud jsou to dveře, tak od hrany dolů, nahoru, k další hraně atd....ať nejde vidět rozdíl odstínu. Pod plničem máš základovou barvu? Jestli ne, tak do dvou let ti to vykvete. Pokud budeš stříkat sprejem, tak více vrstev, pak bych to nechal aspon dva týdny bez sáhnutí (u pistole tak měsíc) a pak rozleštit tempem. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|