| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Demontáž přední masky Fel 1,6 r.v 97 https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11903 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vlastik [ 11.7.08, 10:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Demontáž přední masky Fel 1,6 r.v 97 |
Zdravim Potřebuji poradit, jak demontovat přední masku u Fel 1,6 r.v 97 z důvodu výměny pravého předního světla. Odšrouboval jsem dva šrouby ze zhora od motorového prostoru, dva od blinkrů (po jejich demontáži) a jedenu matici z levé strany (pohled od řidiče) z motorového prostou- malým otvorem vedle chladiče. Druhá (poslední) matice na pravé straně (z pohldu od řidiče) je stíněna chladičem a nemohu se k ní klíčem ani nástavcem na ráčně dostat. Je přístupná odněkud jinudy a nebo musím demontovat chladič??? Díky za každou radu- Vlastik |
|
| Autor: | Dawid130 [ 11.7.08, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Demontáž přední masky Fel 1,6 r.v 97 |
Vlastik píše: Zdravim Potřebuji poradit, jak demontovat přední masku u Fel 1,6 r.v 97 z důvodu výměny pravého předního světla. Odšrouboval jsem dva šrouby ze zhora od motorového prostoru, dva od blinkrů (po jejich demontáži) a jedenu matici z levé strany (pohled od řidiče) z motorového prostou- malým otvorem vedle chladiče. Druhá (poslední) matice na pravé straně (z pohldu od řidiče) je stíněna chladičem a nemohu se k ní klíčem ani nástavcem na ráčně dostat. Je přístupná odněkud jinudy a nebo musím demontovat chladič??? Díky za každou radu- Vlastik Já to taky dělal..... povol chladič a kousek s nim hni aby jsi se tam dostal. Ničemu neublížíš a je to. Vyměníš světlo dáš chladič blatníky a jedeš. |
|
| Autor: | Vlastik [ 11.7.08, 22:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Díky za radu...po odmontování dvou šroubů přichycujících chladič jsem jej odehnul a poslední matici se mi podařilo povolit a masku demontovat. Výměna světla je pak maličkost. Vlastik |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|