Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Demontáž přední masky Fel 1,6 r.v 97
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11903
Stránka 1 z 1

Autor:  Vlastik [ 11.7.08, 10:04 ]
Předmět příspěvku:  Demontáž přední masky Fel 1,6 r.v 97

Zdravim
Potřebuji poradit, jak demontovat přední masku u Fel 1,6 r.v 97 z důvodu výměny pravého předního světla. Odšrouboval jsem dva šrouby ze zhora od motorového prostoru, dva od blinkrů (po jejich demontáži) a jedenu matici z levé strany (pohled od řidiče) z motorového prostou- malým otvorem vedle chladiče. Druhá (poslední) matice na pravé straně (z pohldu od řidiče) je stíněna chladičem a nemohu se k ní klíčem ani nástavcem na ráčně dostat. Je přístupná odněkud jinudy a nebo musím demontovat chladič???

Díky za každou radu- Vlastik

Autor:  Dawid130 [ 11.7.08, 11:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Demontáž přední masky Fel 1,6 r.v 97

Vlastik píše:
Zdravim
Potřebuji poradit, jak demontovat přední masku u Fel 1,6 r.v 97 z důvodu výměny pravého předního světla. Odšrouboval jsem dva šrouby ze zhora od motorového prostoru, dva od blinkrů (po jejich demontáži) a jedenu matici z levé strany (pohled od řidiče) z motorového prostou- malým otvorem vedle chladiče. Druhá (poslední) matice na pravé straně (z pohldu od řidiče) je stíněna chladičem a nemohu se k ní klíčem ani nástavcem na ráčně dostat. Je přístupná odněkud jinudy a nebo musím demontovat chladič???

Díky za každou radu- Vlastik


Já to taky dělal..... povol chladič a kousek s nim hni aby jsi se tam dostal. Ničemu neublížíš a je to. Vyměníš světlo dáš chladič blatníky a jedeš.

Autor:  Vlastik [ 11.7.08, 22:58 ]
Předmět příspěvku: 

Díky za radu...po odmontování dvou šroubů přichycujících chladič jsem jej odehnul a poslední matici se mi podařilo povolit a masku demontovat. Výměna světla je pak maličkost.

Vlastik

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/