| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Co pod kit? Jak na laminat? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11751 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | chavier [ 1.7.08, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Co pod kit? Jak na laminat? |
Ahoj uz vim ze se to zde nekolikrat psalo, ale nemuzu to najit. Chci se pustit do kitovani, rez nejdrive vybrousim, pak pouziju odrezovac a chtelo by to nejaky podklad (zakladku) Jaky odrezovac a podklad doporucujete? Chci striknout i laminat (Pickup) myslite ze bych to mel vybrousit, nebo staci odmastit a špryc na to.... |
|
| Autor: | Veteranista [ 1.7.08, 20:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Odrezovač a základka je celkem jedno, je to v podstatě pořád to samý, hlavně odrezovač, já používám základku od osvědčeného Colorlaku. Ten laminát musíš zdrsnit, ať ti na to barva pěkně chytne. |
|
| Autor: | Drak [ 1.7.08, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Abys nebyl zklamanej, jenom vybrousit rez a zakytovat nestačí, po první zimě to máš zpět, jestli máš bílou, tak i dřív. |
|
| Autor: | chavier [ 1.7.08, 23:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Abys nebyl zklamanej, jenom vybrousit rez a zakytovat nestačí, po první zimě to máš zpět, jestli máš bílou, tak i dřív. to je mi jasne, tak se proto ptam, co na odrezovacem holy kov pred kitem. Fermex? |
|
| Autor: | Vít [ 1.7.08, 23:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já tomu odrezovači nevěřím, odstraňuju to mechanicky, brousím dokud tam není jen čistej plech, jde to pěkně ocelákem do vrtačky |
|
| Autor: | michalkatka [ 1.7.08, 23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: já tomu odrezovači nevěřím, odstraňuju to mechanicky, brousím dokud tam není jen čistej plech, jde to pěkně ocelákem do vrtačky presne ako ja.... |
|
| Autor: | cyz [ 13.7.08, 15:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já kombinuju oba postupy....nejdříve co nejlíp vybrousím a potom ještě na 2x dám odrezovač, většinou i po tom očištění ocelákem tam zůstanou nějaké hlubší tečky rzi...nejvíc to bylo vidět na podlaze kde je chycená náprava, v tom silném plechu byla pittingová koroze docela do hloubky a odrezovač ji úplně vyžral. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|