Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Co pod kit? Jak na laminat?
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11751
Stránka 1 z 1

Autor:  chavier [ 1.7.08, 20:10 ]
Předmět příspěvku:  Co pod kit? Jak na laminat?

Ahoj

uz vim ze se to zde nekolikrat psalo, ale nemuzu to najit. Chci se pustit do kitovani, rez nejdrive vybrousim, pak pouziju odrezovac a chtelo by to nejaky podklad (zakladku) Jaky odrezovac a podklad doporucujete?

Chci striknout i laminat (Pickup) myslite ze bych to mel vybrousit, nebo staci odmastit a špryc na to....

Autor:  Veteranista [ 1.7.08, 20:35 ]
Předmět příspěvku: 

Odrezovač a základka je celkem jedno, je to v podstatě pořád to samý, hlavně odrezovač, já používám základku od osvědčeného Colorlaku.

Ten laminát musíš zdrsnit, ať ti na to barva pěkně chytne.

Autor:  Drak [ 1.7.08, 20:43 ]
Předmět příspěvku: 

Abys nebyl zklamanej, jenom vybrousit rez a zakytovat nestačí, po první zimě to máš zpět, jestli máš bílou, tak i dřív.

Autor:  chavier [ 1.7.08, 23:00 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
Abys nebyl zklamanej, jenom vybrousit rez a zakytovat nestačí, po první zimě to máš zpět, jestli máš bílou, tak i dřív.

to je mi jasne, tak se proto ptam, co na odrezovacem holy kov pred kitem. Fermex?

Autor:  Vít [ 1.7.08, 23:12 ]
Předmět příspěvku: 

já tomu odrezovači nevěřím, odstraňuju to mechanicky, brousím dokud tam není jen čistej plech, jde to pěkně ocelákem do vrtačky

Autor:  michalkatka [ 1.7.08, 23:32 ]
Předmět příspěvku: 

Vít píše:
já tomu odrezovači nevěřím, odstraňuju to mechanicky, brousím dokud tam není jen čistej plech, jde to pěkně ocelákem do vrtačky


presne ako ja....

Autor:  cyz [ 13.7.08, 15:54 ]
Předmět příspěvku: 

Já kombinuju oba postupy....nejdříve co nejlíp vybrousím a potom ještě na 2x dám odrezovač, většinou i po tom očištění ocelákem tam zůstanou nějaké hlubší tečky rzi...nejvíc to bylo vidět na podlaze kde je chycená náprava, v tom silném plechu byla pittingová koroze docela do hloubky a odrezovač ji úplně vyžral.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/