| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| klimatizace Fabia https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11633 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | lukas007 [ 24.6.08, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | klimatizace Fabia |
Zdravim nemate nekdo nejake schema zapojeni nebo nejaky planek klimatizace na Fabiu, hledan kde se nachazi nebo jak vymenit vystupni ventil na Fabiu 1.4 16v diky moc |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.6.08, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: klimatizace Fabia |
lukas007 píše: Zdravim nemate nekdo nejake schema zapojeni nebo nejaky planek klimatizace na Fabiu, hledan kde se nachazi nebo jak vymenit vystupni ventil na Fabiu 1.4 16v diky moc vyměnit? taky ji musíš vypustit a znovu napustit, když ti tu námpln v servosu vycucnou tak doplněnou zas naplní, klimy dělají ve vracově nevím kde, motortec na hutníku ve veselí, a jezdím do šardic belicar libor belko, má fungl novou mašinu najdeš na netu, na 1.4 mám celou vnitřní klimu kdybys něco potřeboval miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|