Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

klimatizace Fabia
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11633
Stránka 1 z 1

Autor:  lukas007 [ 24.6.08, 21:18 ]
Předmět příspěvku:  klimatizace Fabia

Zdravim

nemate nekdo nejake schema zapojeni nebo nejaky planek klimatizace na Fabiu, hledan kde se nachazi nebo jak vymenit vystupni ventil na Fabiu 1.4 16v


diky moc

Autor:  slovacek.milos [ 28.6.08, 18:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: klimatizace Fabia

lukas007 píše:
Zdravim

nemate nekdo nejake schema zapojeni nebo nejaky planek klimatizace na Fabiu, hledan kde se nachazi nebo jak vymenit vystupni ventil na Fabiu 1.4 16v


diky moc


vyměnit? taky ji musíš vypustit a znovu napustit, když ti tu námpln v servosu vycucnou tak doplněnou zas naplní, klimy dělají ve vracově nevím kde, motortec na hutníku ve veselí, a jezdím do šardic belicar libor belko, má fungl novou mašinu najdeš na netu, na 1.4 mám celou vnitřní klimu kdybys něco potřeboval miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/