| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Lepenie plastových lemov blatníkov https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11543 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | micenko [ 19.6.08, 07:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Lepenie plastových lemov blatníkov |
Zdravim, chcem na Fel. nalepit plastove lemy blatnikov, pripadne aj plastove kryty prahov. Prosim o radu, ako na to, ak ma s tym niekto skusenosti. Dik |
|
| Autor: | Viky [ 19.6.08, 07:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Lepenie plastových lemov blatníkov |
micenko píše: Zdravim, chcem na Fel. nalepit plastove lemy blatnikov, pripadne aj plastove kryty prahov. Prosim o radu, ako na to, ak ma s tym niekto skusenosti. Dik Musis si sehnat lepidlo na plechy "Toozin'MegaGlue", jinym to nejde tak dobre. Akorat nevim jestli ho u vas prodavaji. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.6.08, 08:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nebo si kup plastové lemy které se nelepí, ty nalepovací jsou vesměs laminátové a trošku do něj drbneš a praskne miloš |
|
| Autor: | fatal [ 19.6.08, 12:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ty obyčejné plastové se montují jak? To se nelepí? |
|
| Autor: | micenko [ 19.6.08, 12:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: nebo si kup plastové lemy které se nelepí, ty nalepovací jsou vesměs laminátové a trošku do něj drbneš a praskne miloš Milosi, dakujem. Mam kupene plastove, nie laminatove, porad ako ich nalepit a no co si dat bacha. Dakujem |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.6.08, 17:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
micenko píše: slovacek.milos píše: nebo si kup plastové lemy které se nelepí, ty nalepovací jsou vesměs laminátové a trošku do něj drbneš a praskne miloš Milosi, dakujem. Mam kupene plastove, nie laminatove, porad ako ich nalepit a no co si dat bacha. Dakujem já právě kupuji plastové a mají háčky že se nemusí lepit je tam nacvakneš to tam nemáš? miloš |
|
| Autor: | micenko [ 19.6.08, 17:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: micenko píše: slovacek.milos píše: nebo si kup plastové lemy které se nelepí, ty nalepovací jsou vesměs laminátové a trošku do něj drbneš a praskne miloš Milosi, dakujem. Mam kupene plastove, nie laminatove, porad ako ich nalepit a no co si dat bacha. Dakujem já právě kupuji plastové a mají háčky že se nemusí lepit je tam nacvakneš to tam nemáš? miloš Hacky tam su, ale to je malo, chce to niecim prilepit, aby to prilnulo ku kastli po obvode, aby tam neboli fugy. Najlepsie by bolo nieco ciernej farby.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 19.6.08, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud ti neseděj když je jen nacvakneš tak to jsou nějaký lemy doma ve stodole, nebo jsou měněný blatníky. Někdo ty lemy lepí jen bodově někdo udělá celou housenku po vrchním obvodu lemu, chtělo by to nějakou trojku svářecí drát, naohejbat si takové jako velké klipsny nebo spony, přilepit lem a těma klipsnama zajistit přitlačené nejlépe tak 24 hodin. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.6.08, 19:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jestli jsou ty lemy na háčky tak já je zkoušel lepit, zbytečné, pokud se ti to povede napiš technologii jak na to, já osobně to dělám tak že ten lem tam nacvaknu tuškou označám pod lem nanesu vrstvu vazeliny a přicvaknu sem tam přistříknu konkorn |
|
| Autor: | Kristensen [ 19.6.08, 20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No dyť to píšu |
|
| Autor: | micenko [ 20.6.08, 06:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tie klipsy, to je bezva napad! Dakujem za rady. |
|
| Autor: | fatal [ 20.6.08, 10:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A čím přesně to teda lepíte? |
|
| Autor: | Viky [ 20.6.08, 10:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: A čím přesně to teda lepíte? No ja tim americkym, sice hrozne smrdi ale drzi. |
|
| Autor: | Kristensen [ 20.6.08, 10:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No něčím jako silikonovej tmel |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|